Barış Bayar

ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar5
Gösterim1111
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Evet arkadaşlar, adıyla pek bilinmeyen fakat arabaları birbirinden muazzam olan Alfa Romeo’nun Giulia aracını bugün sizler ile paylaşıyoruz. ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek, Giulia’nın sahibi olabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayara indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atıp kurulumu bitirin.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyununa açın ve karşınıza gelen sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesini açın.

6- Karşınıza gelen sekmede mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 ı yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun, iyi oyunlar dileriz.

Kaynak : trzpro

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://mods.to/t86zjv98ucd1/AlfaRomeoGiulia_V1R60_ETS2_ATS_1_40_X_trzpro.com.scs.html

 

ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40

Herkes tarafından bilinmeyen, fakat bilenlerin de çokça sevdiği bir model olan Alfa Romeo gerçekten inanılmaz bir araç olmuş. Giulia modeli oldukça sport ve kullanması oldukça keyifli bir araç olmuş. Sanki kendinizi bir subaruda veya başka bir sport araçta gibi hissediyorsunuz ve sürmesi de bir o kadar keyifli. Sizlerde ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 ı kesinlikle denemelisiniz. Lafı fazla uzatmadan bir kaç tane fotoğraf ekliyorum ve bu keyifli aracı kullanıp kullanmamayı sizlere bırakıyorum. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Evet arkadaşlar sizlerde ETS 2 Alfa Romeo Giulia Modu 1.40 ile oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıdaki indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını okuyarak kurabilir ve keyifli bir şekilde aracınızı sürebilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

[…] ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Alfa Romeo Modu 1.40 […]

John Smith
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Hahaha

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol