Barış Bayar

ETS 2 Audi A7 Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar8
Gösterim1865
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Audi’nin en çok sevilen ve Sportback modeliyle daha çok bilinen aracı olan Audi A7’yi bugün sizler için tanıtacağız. Bu aracı ETS 2 oyununa entegre edilmiş bir şekilde görmek ve sürmek gerçekten çok keyifli olacaktır. ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan linkten indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek kurabilir ve Audi A7’nin sürüş keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda yer alan “Belgeler” klasörüne girin.

3- Karşınıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içerisinde yer alan “mod” klasörüne girin.

4- Masaüstüne çıkarttığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisinde bulunan “mod” klasörüne atarak kurulumu tamamlayın.

5- Sonra ETS 2 oyununa girin ve karşınıza gelen ekranda alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine tıklayın.

6- Karşınıza çıkan ekranda, mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar, ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 ı yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Lütfen oyun sürümünüzü kontrol etmeden modu yüklemeyin, aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. İyi oyunlar dileriz.

Kaynak : Nimit, VakkoTeam

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/shwb60i9yuui/Audi_A7_Sportback_2018_V2_1.40.zip.html

 

ETS 2 Audi A7 Modu 1.40

Gerçekten Audi’nin en sevilen araçlarından birisi olan A7’yi bugün oyuna entegre edilmiş bir şekilde görmek ve kullanmak çok keyif vericiydi. Motor performansı, araç sesi, iç dizaynı, dış tasarımı, farları, aynaları, vb. özellikleriyle çok şık bir tasarıma sahip olduğunu söylemeliyim. Kullanış olarak da kesinlikle çok ama çok keyif verici olduğunu söylemeliyim. ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 diğer modlara göre kendisini bir tık daha ileriye atmış gibi görünüyor. Sportback modeliyle özellikle çok daha diri bir araç olmuş. Şimdi sizlere bir kaç oyun içerisinden görsel bırakıyorum. Sizlerde ona göre indirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 a sahip olmak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirebilirsiniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek modunuzun tadını çıkartabilirsiniz. Yalnız modunuzu yüklemeden önce, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun, aksi taktirde çalışmayabilir. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Güzel

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Audi A7 Modu 1.40 […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol