Barış Bayar

ETS 2 Ferrari Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim957
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bugün sizlere oyun zevkinizi kat ve kat arttıracak bir mod paylaşacağız. ETS 2 oyunumuzun 1.40 moduna uyumlu Ferrari F430’u sizler için paylaşıyoruz. ETS 2 Ferrari Modu 1.40 a sahip olmak için aşağıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek kurabilir ve bu eşsiz modun keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Ferrari Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayarımıza yüklediğimiz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartalım.

2- Daha sonrasında bilgisayarımızda yer alan “Belgeler” klasörüne girelim.

3- Karşımıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulalım ve içerisinde yer alan “mod” klasörüne girelim.

4- Masaüstüne çıkarttığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisinde bulunan “mod” klasörüne atalım ve kurulumu tamamlayalım.

5- Daha sonra ETS 2 oyunumuza girelim ve karşımıza çıkan ekranda alt kısımda yer alan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayalım.

6- Karşımıza çıkan ekranda mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceğiz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirelim ve ETS 2 Ferrari Modu 1.40 ın keyfini çıkartalım.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Ferrari Modu 1.40’ı yüklemeden önce, ETS 2 oyunumuzun 1.40 veya daha üst bir sürümde olduğundan emin olalım. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen yüklemeden önce oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayın. 

Kaynak : Berkay Pekesen, Berat Afşi, Mert İrşi, Harun Aras

Mod Puanı : 85

Mod İndirme Linki : https://modsbase.com/q6r9pjr54b9g/Ferrari_F430_2004_v1.1.zip.html

 

ETS 2 Ferrari Modu 1.40

Bu muazzam modu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. O kadar opsiyonlu ve kullanması o kadar keyifli bir araç olmuş ki kullanırken resmen kendinizden geçiyorsunuz. Ferrari F430 ancak bir oyunda bu kadar benzetilebilirdi. Dış tasarımı, iç tasarımı, kullanım hissiyatı, cam açma özelliği, vb. detaylarıyla gerçekten çok etkileyici bir mod olmuş. Sizlerde ETS 2 Ferrari Modu 1.40 ile oynamak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirebilirsiniz. Şimdi size oyun içinden bir kaç görsel bırakıyorum ve hepinize şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

ETS 2 Ferrari Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Evet arkadaşlar sizde bu moda sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, yukarıda bulunan indirme linkinden modu indirmek olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek kurabilir ve Ferrari F430 modunun keyfini çıkartabilirsiniz. Yalnız modu yüklemeden önce ETS 2 oyununuzun sürümünün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

[…] ETS 2 Ferrari Modu 1.40 […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol