Barış Bayar

ETS 2 Ford Focus Modu 1.39

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim972
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

ETS 2 Ford Focus Modu sizler için hazırlanan bir araç modudur. Fakat sürümü 1.39 için geçerlidir. Bu moda sahip olmanız için aşağıda bulunan linkten dosyayı indirmeniz, daha sonrasında ise kurulum talimatlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmelisiniz. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir, bu tarz durumlarda yorum atarsanız ekibimiz sizinle ilgilenecektir. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz. ETS 2 Ford Focus Modu yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir unutmayalım.

 

ETS 2 Ford Focus Modu Kurulumu

1- İndirdiğiniz rar dosyasının içerisinde bulunan “FocusV3.scs” ve “FocuSoundUpdate139.scs” dosyalarını masaüstüne atın.

2- Daha sonra Bilgisayarınızdaki “Belgeler” Klasörünü bulun ve içerisindeki “Euro Truck Simulator 2” klasörüne girin.

3- Burda “mod” isimli bir klasör göreceksiniz. İndirmiş olduğumuz “FocusV3.scs” ve “FocuSoundUpdate139.scs” dosyalarını bu klasörün içerisine atın ve kurulumu tamamlamış olun.

4- Daha sonrasında ETS 2 oyununuzu açın ve karşınıza gelen sekmede hemen aşağıda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girin.

5- Karşınıza Yüklemiş olduğunuz modlar çıkacak. Bunlara çift tıklayarak ETS 2 Ford Focus Modunu aktif edebilirsiniz.

6- ETS 2 Ford Focus Modu yalnız 1.39 sürümleri için geçerlidir.

Kaynak : Berat Afşin

Mod Puanı : 80

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/5l3d394hq4y7/FordFocus.rar.html

 

ETS 2 Ford Focus Modu 1.39

Bu moddan bahsetmeden önce belirtmek isterim ki ETS 2 Ford Focus Modu yalnızca 1.39 sürümleri için geçerlidir. Bu modumuzda bulunan özelliklere değinecek olursak;

Yüklediğimiz “FocuSoundUpdate139.scs” dosyası ile gerçekten Ford Focus sesine yakın ve güzel bir ses eklenmiş oluyor. Ayrıyetten aracımızın 2 adet kabin seçeneği bulunuyor hatchback ve sedan olmak üzere. İsteğe göre Açılır sunroofta ekleyebilirsiniz ve cam açma animasyonu da mevcut. Ön ve arka tamponu da dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu ve bunun gibi panjur, spoiler, far, sis farı, vb. şeyleri de oyun içerisinde değiştirebilirsiniz. Yalnız unutmayalım ki ETS 2 Ford Focus Modu sadece 1.39 sürümü için geçerlidir.

ETS 2 Ford Focus Modu Oyun İçi Görüntüler

Bugün sizler için hazırlanan ETS 2 Ford Focus Modumuzu tanıttık. Bu moda sahip olabilmeniz için yukarıdaki linkten modu indirmeniz ve kurulum talimatlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmenizdir. Daha sonrasında keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Tekrardan belirtmek isterim ki ETS 2 Ford Focus Modu sadece 1.39 sürümü için geçerlidir. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız