Barış Bayar

ETS 2 Otobüs Modu

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim4927
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

ETS 2 Otobüs Modu sizler için hazırladığım bir otobüs paketi olacaktır. Aşağıda 6 adet ayrı ve farklı otobüsler yer alacaktır. Bu otobüsleri oyununuzun içerisine ekleyerek keyifli bir şekilde oyununuza renk katabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde takip etmenizdir. Daha sonrasında ETS 2 oyununuza yüklediğiniz Otobüs Modu ile keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Mercedes Benz Tourismo 17 RHD 2010 – v1.39.x

 

 

Yukarıda görmüş olduğunuz ETS 2 Otobüs Modu, Mercedes Benz Tourismo serisinin 17 RHD 2010 modelidir. Görüntüsüyle, dış kaplamasıyla, iç desenleri ve detaylarıyla bizi bizden alan bu Otobüs Modu gerçekten efsane diyebilirim. Sizler için kesinlikle önerdiğimiz Otobüs Modlarından birisidir. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 80

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/18niry78qele/Tourismo_17Rhd.rar.html

 

ETS 2 Mercedes Benz Tourismo 16 RHD 2015 – v1.39.x

 

 

 

 

Bu resimde gördüğünüz aracımız ise, yukarıdaki Otobüsten daha yeni bir otobüstür. Bu ETS 2 Otobüs Modu adında paylaştığımız otobüsümüzün tam adı ise, Mercedes Benz Tourismo serisinin 16 RHD 2015 modelidir. Dış ve iç görüntüsüyle bizi bizden alan bu modeli sizlerle paylaştığımız için oldukça mutluyuz. İçerisindeki detaylar, dış kaplaması, koltukların kolluklarının inip kalması, vb. ufak detaylar bu Otobüs Modunu gerçekten tatlandırmış. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederiz.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 85

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/xo3jkfqmks90/Tourismo16RHD2015_oyuncuyusbis.net.rar.html

 

ETS 2 Neoplan Starliner 2 – v1.39.x

 

 

 

 

Bu aracımız ETS 2 Otobüs Modu serisindeki en iyi ve en beğendiğimiz araçlardan birisidir. Gerek dış görünüşüyle, gerek iç dizaynı ile bizi bizden alan en iyi ETS 2 Otobüs Modu olduğunu söyleyebiliriz. Otobüs firmalarının dış kaplamaları ve cam, kapı animasyonları da ufak ve tatlı dokunuşlar olmuş diyebiliriz. Sizlere de tavsiye edeceğimiz Otobüs Modlarından birisidir.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 70

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/yvlkaoeywcc9/Neoplan_Starliner.rar.html

 

ETS 2 Neoplan Yeni Tourliner 2020 – v1.39.x

 

 

 

 

 

Bu ETS 2 Otobüs Modu aracımız ise, Neoplan’ın yeni Tourliner 2020 modelidir. Dış tasarımı, iç detayları, kokpit tasarımı, ufak tefek dokunuşlar bu Otobüs Modunu gerçekten bambaşka bir yere taşımış. Özellikle de 2020 aracın Mod haline getirilmesi de gerçekten ayrı bir lezzet katmış. Gerçekten harika bir tasarım olmuş. Sizlere de kesinlikle bu Otobüs Modunu öneririz. Tekrar ve tekrardan yapımcı arkadaşların ve emeği geçen herkesin ellerine emeklerine sağlık.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 90

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/1c1wxgtg8opo/Neoplan_Tourliner.rar.html

 

ETS 2 Man Lions Coach R07 Euro 6 – v1.39.x

 

 

 

 

Bu aracımız ise ETS 2 Otobüs Modu serisinin en sevilen ve tutulan araçlarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Man markasının, Lions Coach serisinin, R07 Euro 6 modelidir kendisi. Yapımcı arkadaşlarımız gerçeğine oldukça benzettiklerini söyleyebilirim. Dış görünüş ve iç tasarım olarak harikulade olmuş. Ve kapıların açılıp kapanabilmesi olayı ise gerçekten ufak ve tatlı bir detay olmuş. Kesinlikle önerebileceğimiz en güzel ve şık araçlardan birisi budur.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/4602wumfo9vt/Lion___s_Coach_oyuncuyusbis.net.scs.html

 

ETS 2 Man Lions Coach Optiview 2020 – v1.39.x

 

 

 

 

Gerçekten tam bir tasarım harikası olan bu ETS 2 Otobüs Modu aracımız, sizler için kesinlikle ve şiddetle tavsiye ettiğimiz Otobüs modlarındandır. Man markasının Lions Coach serisinin Optiview 2020 modeli olan bu araç, dış tasarımıyla, iç dizaynıyla, kokpit görüntüsüyle, kapıların açılır kapanır olmasıyla ve ufak tefek detaylarıyla tam bir tasarım harikasıdır. Bu otobüs modları serisinin, bence en şık aracı budur. Sizlere bu aracı kesinlikle tavsiye ediyorum ve yapımcı arkadaşlarımızın da tekrardan ellerine emeklerine sağlık. Siz değerli oyuncularımıza da keyifli oyunlar diliyorum.

Kaynak : OyuncuyusBisMods

Oyun Versiyonu : v1.39.x

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/he8kwexctu5y/Lion___s_Coach_E6_Optiview_oyuncuyusbis.net.scs.html

 

ETS 2 Otobüs Modu Kurulumu

1- Yukarıda paylaştığımız linkleri indirdikten sonra, rar dosyasının içerisinde olan “SCS” uzantılı dosyaları masaüstüne çıkartınız.

2- Bu “SCS” uzantılı dosyayı, Belgeler klasörünün içerisinde bulunan “Euro Truck Simulator 2” klasörünün içerisindeki “mod” klasörüne atın.

3- Daha sonrasında ETS 2 oyununuza giriş yapın ve karşınıza çıkan ekranda yer alan “Mod Yöneticisi” alanına tıklayın.

4- Burdan indirdiğiniz modun üzerine çift tıklayarak etkin hale getirin ve ETS 2 Otobüs Modunuzun keyfini çıkartın.

 

Arkadaşlar bugün sizler için hazırladığımız 6 adet birbirinden güzel ETS 2 Otobüs Modunu indirmeyi unutmayın. Bu ETS 2 Modlarının devamı, en kısa sürede zaman içerisinde sitemizde yer alacaktır. Şimdilik bizden bu kadar, tekrardan yapımcı arkadaşların ellerine ve emeklerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.