Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Passat Modu 1.39

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizler için hazırlanan ETS 2 Passat Modu 1.39 u sizlere tanıtacağım. Bu mod sayesinde artık ETS 2 oyununuzda Volkswagen Passat Moduna sahip olabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden Passat Modu 1.39’u indirmeniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını okuyarak modu kurabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Passat Modu 1.39 Kurulumu

1- İlk önce indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” Klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içindeki “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Bu adımlardan sonra ETS 2 oyununu açın ve karşınıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayıp girin.

6- Açılan sekmede yüklediğiniz modu göreceksiniz, aktif etmek için çift tıklayın. “etkin” hale getirin ve ETS 2 Passat Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Passat Modu 1.39, sadece ETS 2 sürümü 1.39 olanlar için geçerlidir. Oyununuz 1.39 sürümünde değilse modunuz çalışmayabilir. Oyun sürümünüzü kontrol ettikten sonra kurmanızı rica eder, iyi oyunlar dileriz.

Kaynak : trzpro, BurakTuna24

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/r979xrhatynb/VolkswagenPassatB8_V1R50_trzpro_com.scs.html

 

ETS 2 Passat Modu 1.39

Bu mod, resmen gerçek hayattaki passat ile birebir aynı olmuş diyebilirim. İç ve dış tasarımı gerçekten göz alıcı derecede. Ekstra olarak bazı eklentilerle birlikte tadından yenmeyecek seviyeye getirilmiş. Kesinlikle Volkswagen passat sevenlerin seveceği bir mod olmuş ETS 2 Passat Modu 1.39.Yalnız şunu söylemeliyim ki bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. Oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olun, yoksa mod çalışmayabilir. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

ETS 2 Passat Modu 1.39 Oyun İçi Görüntüler

Evet arkadaşlar, bugün sizlerin seveceğini düşündüğümüz olan passat modunu sizlere tanıttık. Bu moda sahip olabilmeniz için, ilk önce oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olun. Daha sonrasında yukarıdaki linkten Passat modunu indirin. Bunları yaptıktan sonra kurulum talimatlarını okuyun ve ETS 2 Passat Modu 1.39‘un keyfini çıkartın. Yapımcı arkadaşlarımızın ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.