Barış Bayar

ETS 2 Scirocco Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar9
Gösterim1578
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bugün sizlere Volkswagen grubunun en sevilen araçlarından birisi olan Scirocco modunu tanıtacağız. Bu mod sayesinde oyununuza Scirocco yükleyerek keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek, ETS 2 Scirocco Modu 1.40 a sahip olabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Scirocco Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayarımıza yüklediğimiz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atalım.

2- Daha sonrasında bilgisayarımızda yer alan “Belgeler” klasörünü açalım.

3- Karşımıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulalım ve içerisinde bulunan “mod” klasörünü açalım.

4- Masaüstüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atalım ve kurulumu tamamlayalım.

5- Daha sonra ETS 2 oyununu açalım ve karşımıza gelen ekranda alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girelim.

6- Karşımıza gelen sekmede, mod klasörüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı göreceğiz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirelim ve ETS 2 Scirocco Modu 1.40 ın keyfini çıkartalım.

NOT: Arkadaşlar Scirocco modunu yüklemeden önce, ETS 2 oyun sürümünüzün 1.40 ve üstü olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Kontrol ettikten sonra ETS 2 Scirocco Modu 1.40 ı yükleyerek keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Kaynak : trzpro

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/akxbo5l4a6gy/VolkswagenSciroccoR_V1R60_ETS2_ATS_1_40_x_trzpro_com.scs.html

 

ETS 2 Scirocco Modu 1.40

Volkswagen grubunun en sevilen araçlarından birisi olan Scirocco’yu sizler için paylaştık. Bu araba gerçekten çok hızlı ve içindeki ekstralarıyla birlikte göze çok güzel hitap eden bir araç olmuş. Diğer dış ve iç opsiyonları sayesinde aracı çok daha zevkli bir hale getirerek keyifli bir şekilde gazlayabilirsiniz. Kesinlikle önerdiğimiz bir moddur ETS 2 Scirocco Modu 1.40. Yalnız bu modu yüklemeden önce ETS 2 sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Şimdi sizlere oyun içi bir kaç görüntü paylaşacağım. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Scirocco Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde Scirocco modu ile oynamak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek kurabilir ve ETS 2 Scirocco Modu 1.40 ile keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Tekrardan yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Scirocco Modu 1.40 […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol