Barış Bayar

ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar6
Gösterim1952
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bugün sizlere Skoda’nın eşsiz güzellikte bir aracı olan Superb modunu tanıtacağız. Yalnız bu modu yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 a aşağıda bulunan indirme linkinden indirerek sahip olabilirsiniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek modunuzu kurabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonrasında bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atıp kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyununuza girin ve karşınıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesini açın.

6- Karşınıza gelen ekranda, mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40  ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 ı kurmadan önce dikkat etmeniz gereken şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Aksi halde modunuz çalışmayabilir. Lütfen oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayınız, keyifli oyunlar dileriz.

Kaynak : VakkoTeam, Nimit, LazKopuz, MinecrafterDE15, Robi

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://modsbase.com/e17y0fk5eehd/Skoda_Superb_2017_V4_1.40.zip.html

 

ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40

Skoda’nın ürettiği en benzersiz araçlardan birisi olan Superb, bugün ETS 2 oyununa uyarlanmış bir biçimde görmek gerçekten çok güzel olmuş. Sürüşü, motor sesi, dış tasarımı, iç tasarımı, far tasarımları, 1.8 TSI ve 2.0 TSI motor seçenekleri, manuel ve DSG olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneği, cam açıp kapatma özelliği, vb. özellikleriyle gerçekten çok kendine çeken bir yanı olmuş. Hızı yaklaşık 260 km/s ye ulaşabiliyor. ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 ı kesinlikle hepinize öneririm. Yalnız modu yüklemeden önce ETS 2 sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olmayı unutmayın. Şimdi sizlere Skoda Superb modunun oyun içerisinden görüntülerini paylaşacağım, hepinize keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde bu moda sahip olmak istiyorsanız, yukarıda bulunan indirme linkinden indirebilirsiniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını okuyarak yerine getirebilir ve ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 a sahip olabilirsiniz. Yalnız yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun, aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Skoda Superb Modu 1.40 […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol