Barış Bayar

ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40

Barış Bayar
Cevaplar5
Gösterim1537
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Evet bugün sizlerden de çokça talep aldığımız Toyota Corolla 1.40 modunu tanıtacağız. Bu mod, Toyota Corolla aracının yeni 2020 makyajlı kasa modelidir. ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için aşağıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını okuyarak kurabilir ve keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayara yüklemiş olduğunuz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda yer alan “Belgeler” klasörüne girin.

3- Karşınıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içerisinde yer alan “mod” klasörüne girin.

4- Masaüstüne çıkarttığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisinde yer alan “mod” klasörüne atıp kurulumu tamamlamış olun.

5- Sonrasında ETS 2 oyununa girin ve karşınıza çıkan ekranda alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girin.

6- Karşınıza çıkan sekmede, mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40’ı yüklemeden önce, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen ilk önce oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

Kaynak : trzpro, yellow1441

Mod Puanı : 90

Mod İndirme Linki : http://modsfile.com/oqy3b2vzpwmo/ToyotaCorolla2020_V1R60_ETS2_ATS_1_40_x.scs.html

 

ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40

Evet arkadaşlar bugün tanıttığımız Corolla Modu 1.40 gerçekten çok efsane olmuş diyebilirim. İç tasarımı, dış tasarımı, farları, sinyalleri, ufak detayları, vb. kısacası her şeyi ile çok çekici bir araç haline getirmişler. Özellikle de 2020 makyajlı kasa olması çok daha kendine çeken bir kısım olmuş. Sizlerin de çok istediği bir moddu. ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 ın oyun içerisinden biraz görüntüler paylaşayım sizlere. Yalnız modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun. Hepinize keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan indirme linkinden indirmektir. Daha sonra kurulum talimatlarını yerine getirebilir ve keyifli bir şekilde modunuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

[…] ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 […]

[…] ETS 2 Toyota Corolla Modu 1.40 […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol