Barış Bayar

Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1490
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Euro Truck Simulator Türkçe Yama sizlere keyifli bir oyun zevki sunmak için çevirmen arkadaşlarımız tarafından hazırlanmıştır. Yapmanız gereken şey sadece Türkçe Yama kurulumlarını doğru bir şekilde adım adım takip etmeniz. Sonrasında Euro Truck Simulator oyununuzu Türkçe Yama ile keyfini çıkartarak oynayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

Euro Truck Simulator Türkçe Yama Kurulumu

Euro Truck Simulator Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki exe dosyasını çift tıklayarak açtıktan sonra, Euro Truck Simulator oyununun kurulu olduğu klasörü seçip “Kur” düğmesine tıklayarak Euro Truck Simulator Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Kaynak : oyunceviri.com

Türkçe Yama Oranı : 75

Türkçe Yama Dosyası : https://www.dosya.tc/server32/nlb98q/Euro_Truck_Simulator_Turkce_Yama.rar.html

 

Euro Truck Simulator Türkçe

Euro Truck Simulator, küçüklüğümden beri SCS Software’nin oyunlarını oynayan birisi olarak çıkarttığı en iyi oyunlardan birisi diyebilirim. Benim gibi tırsever veya uzun yol severler için gerçekten on numara bir oyun olmuş. Oyundan bahsetmek gerekirse;

Grafikleri çok iyi değil. Malum kaç yılının oyunu sonuç olarak. Oynanışı da ortalama diyebiliriz. Fakat atmosferi her şeyin açığını kesinlikle kapatmış. Direksiyon sallamayı çok sevdiğim için gerçekten Euro Truck Simulator bana bambaşka bir oyun gibi geliyor. İlerde tırcı olursam sebebi bu oyundur. Gerçekten o yükü alıp o yollara düşmek, arkadan ince bir müzik, sessiz bir ortam.. Resmen huzur veriyor insana. Oturup 8 – 10 saat aralıksız oynadığımı bilirim ben bu oyunu.

En büyük eksiklerinden birisi Türkçe dil seçeneği maalesef oyunda bulunmuyor. Ama Euro Truck Simulator Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz. Şahsen benim en muzdarip olduğum konu buydu. Fakat Türkçe Yama yükleyince bu karın ağrısı da ortadan kalkmış oldu. Sizlere de yüklemenizi öneririm.

Dediğim gibi uzun yol seviyorsanız ve sessiz sakin kafa dinlemeyi seven birisi iseniz, kesinlikle Euro Truck Simulator oyununu denemelisiniz. 2. oyunu çıkacak gibi haberler piyasada dolanıyor tabi ama kesin bir şey yok. Çıkarsa onu da oynarız illaki. Bizde bu oyun hastalık işi gibi bir şey oldu.

Euro Truck Simulator Oyun İçi Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neyse arkadaşlar dahada uzatmadan hepinize tavsiye ediyorum. Kesinlikle vakit kaybetmeden elinize tesbihinizi ve bir bardak çayınızı yanınıza alın, oturun bilgisayarın başına ve Euro Truck Simulator oynamaya başlayın. Ama arkadan ince bir şarkı açmayı unutmayın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.