Barış Bayar

Fallout New Vegas Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar3
Gösterim1618
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Fallout New Vegas Türkçe Yama sizler için hazırlanan bir Türkçe dil paketidir. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan kurulum talimatlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasına Türkçe yamanızın keyfini çıkartmaktır. Fallout New Vegas oyununda bulunmayan Türkçe dil eksikliğini sitemizdeki yama sayesinde gidererek Türkçe bir şekilde keyifle oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Fallout New Vegas Türkçe Yama Kurulumu

Fallout New Vegas Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki exe dosyasını masaüstüne attıktan sonra çalıştırın. Daha sonrasında kurulum yapılacak yeri, oyunun kurulu olduğu dizini seçerek “devam et” diyin. Kurulum bittikten sonra “Launcher.exe”den başlatın ve “Veri dosyalarını” tıklayın. “FalloutNV-TR.esp”nin yanındaki kutucuğu tikleyin ve daha sonrasında Fallout New Vegas Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : oyunceviri.net

Türkçe Yama Oranı : 75

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server18/edl7kb/Fallout_New_Vegas_Turkce_Yama.rar.html

Fallout New Vegas Türkçe

Rpg bakımından aşırı beğendiğim bir oyun olduğu söyleyebilirim, fakat bu rpgsini beğendiğim bir oyun olsa bile dövüş mekaniğini yapamamaları ve grafiklerinin kötü olması, oyunun bütün artı yönlerini eksi yöne çevirmeye yetiyor. 50 saatlik bir oyun deneyiminden sonra ana hikayeyi halen bitirememiş olmak gerçekten içler acısı diyebilirim. Her seferinde elim oyna tuşuna gitse dahi, Fallout New Vegas gerçekten çok kötü dövüş mekaniği ve grafik sunmuş, bu yüzden elimi hep geri çekiyorum.

Rpg öğeleri gerçekten Fallout New Vegas oyununun en güzel yönüdür net. Diğer oyunlarından daha çok sevilmesinin sebebi de, bu oyundaki rpg öğeleridir. Diğer Fallout serilerinde bunları görmenize imkan yoktur. Yönettiğimiz karakteri, verilen görevlerdeki cevaplara göre ister iyilik meleği, istersek de azılı bir canavara çevirebiliriz. Gerçekten görevlerin yapılma şeklinin bu kadar kapsamlı olması, oyuncuyu iyice içine çekiyor diyebilirim. Ve en can alıcı noktası ise karakterimizi geliştirdiğimiz ekranın bir sürü detayının olmasıdır. İstediğimiz gibi karakterimize yön verebilmek, gerçekten bu oyunun en can alıcı noktasıdır.

Grafikler, bence gerçekten kötüydü. Fakat bu oyunun bir rol yapma oyunu olduğunu unutmayalım, çünkü bu tarz oyunlarda pek eleştirme yapılmaz grafik yönünden, fakat ben eleştirmeyi daha çok tercih ediyorum. Grafikleri gerçekten kötü olan bir oyunda kendinizi ne kadar zorlarsanız zorlayın, istediğiniz verimi alamıyorsunuz maalesef. Fallout New Vegas, biraz eski bir oyun olduğu için grafiklerinin bu kadar kalitesiz olması bakımından şaşırtmadı, fakat beni de o kadar içine çekti diyemem. Zamanına göre iyi bir oyun olsa bile, benim için yeteri kadar iyi değildi.

Türkçe dil desteği gerçekten benim için en büyük bir eksi yön diyebilirim. Çünkü İngilizcesi zayıf olan, ve yıllardır oyun oynayan Türk kardeşlerimiz o kadar fazla ki, ona rağmen hiçbir şekilde yeni bir Türkçe dil desteği veya fiyat bakımından yardımcı olma neredeyse 0. Fakat bu Türkçe dil sorununu Fallout New Vegas Türkçe Yama yükleyerek çözebilirsiniz. Ben bu şekilde çözüyorum ve sizlere de bu şekilde yapmanızı öneririm.

Fallout New Vegas Oyun İçi Görüntüler

Diyeceğim o ki arkadaşlar, Fallout serisinin herhangi bir oyunun dahi oynamış olan insanlar Fallout New Vegas serisini oynadıkları zaman şoka uğrayacaklar. Çünkü diğer oyunlarından daha bağımsız ve o kadar eğlenceli ki bu zevki sizlere anlatamam. Diğer Fallout serilerine göre en büyük eksileri grafikleri ve dövüş mekanikleridir. Diğer hikaye ve rpg bakımından gerçekten bütün seriye on basar diyebilirim. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizlere tek tavsiyem bu oyunu oynamanızdır. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Teşekkür ederim

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Biz teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol