Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Fallout 3 Türkçe Yama

Fallout 3 Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Fallout 3 Türkçe Yama Kurulum:

 İndirdiğiniz Fallout3 Türkçe Yama.rar’ın içinden çıkan klasörü Fallout 3 oyununun içine kopyalayıp yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Fallout 3

Fallout 3’ün senaryosu Fallout New Vegas’a göre fazlasıyla iyiydi fakat New Vegas yeni oyun olduğu için Fallout 3’ün biraz daha önünde diğer mekanikler olarak. Daha fazla faction sistemi var, silah çeşitliliği var, görev çeşitliliği felan say say bitmez ama Fallout 3’de kötü değil. Diğeri yeni oyun sonuç olarak tabii ki daha fazla seçenek olacak. Senaryo biraz garip ve düşündürücüydü gerçekten. Basit bir kurye ile geleceğe yön vermek gerçekten garip fakat çok eğlenceliydi.

Fallout 3’de ise karakteri ta doğumdan itibaren senaryosunu öğreniyoruz ve öyle olunca da karakter sanki bizmişiz gibi sahipleniyoruz. Fallout 3’ün en iyi yönlerinden birisi de bu. Atmosfer şehirde geçtiği için New Vegas’tan daha iyi olduğunu söylemeliyim. Hiç bilmeyene göstersen bile buraya bir atom bombası düştüğünü rahat bir şekilde anlar.

Uzun lafın kısası dostlar oyun oynanmaya değer. Ama hikayesi derin ve detaylı olduğu için Fallout 3 Türkçe Yama ile oynamanızı tavsiye ederim. O şekilde konuyu daha detaylı anlarsınız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/19Cd0Zufr2FdGhoAb1spp587qsMTGvPz_/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 75

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.