Barış Bayar

Fallout 3 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1777
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Fallout 3 Türkçe Yama Kurulum:

 İndirdiğiniz Fallout3 Türkçe Yama.rar’ın içinden çıkan klasörü Fallout 3 oyununun içine kopyalayıp yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Fallout 3

Fallout 3’ün senaryosu Fallout New Vegas’a göre fazlasıyla iyiydi fakat New Vegas yeni oyun olduğu için Fallout 3’ün biraz daha önünde diğer mekanikler olarak. Daha fazla faction sistemi var, silah çeşitliliği var, görev çeşitliliği felan say say bitmez ama Fallout 3’de kötü değil. Diğeri yeni oyun sonuç olarak tabii ki daha fazla seçenek olacak. Senaryo biraz garip ve düşündürücüydü gerçekten. Basit bir kurye ile geleceğe yön vermek gerçekten garip fakat çok eğlenceliydi.

Fallout 3’de ise karakteri ta doğumdan itibaren senaryosunu öğreniyoruz ve öyle olunca da karakter sanki bizmişiz gibi sahipleniyoruz. Fallout 3’ün en iyi yönlerinden birisi de bu. Atmosfer şehirde geçtiği için New Vegas’tan daha iyi olduğunu söylemeliyim. Hiç bilmeyene göstersen bile buraya bir atom bombası düştüğünü rahat bir şekilde anlar.

Uzun lafın kısası dostlar oyun oynanmaya değer. Ama hikayesi derin ve detaylı olduğu için Fallout 3 Türkçe Yama ile oynamanızı tavsiye ederim. O şekilde konuyu daha detaylı anlarsınız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/19Cd0Zufr2FdGhoAb1spp587qsMTGvPz_/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 75