Barış Bayar

Far Cry 3 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim3530
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Far Cry 3 Türkçe Yamayı yükleyerek oyununuzu Türkçe dile çevirebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Far Cry 3 Türkçe Yama sizlere daha keyifli bir oyun zevki sunmak için hazırlanmıştır. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

Far Cry 3 Türkçe Yama Kurulumu

Far Cry 3 Türkçe Yama.rar’ın içindeki “common.dat ve common.fat” dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizindeki “data_win32” klasörüne atarak Far Cry 3 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Kaynak : rockerdem.net

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1f75Msv8si5BBBqrzPdxHr8GMcR87Vo4B/view?usp=sharing

 

Fary Cry 3 Türkçe

Ben hayatımda bu kadar iyi bir oyun oynamadım. Far Cry serisinin en iyi oyunu net bir şekilde Far Cry 3’tür. Herkese tavsiye ederim ve sizde herkese tavsiye edin, oynayın ve oynatın. Aceleci davranıp görevleri bitirmeye uğraşmayın. İlk önce haritayı keşfedin, etrafta gezinin, korsanları ve hayvanları avlayın, craft yapın, yan görevleri yapın, vs. yavaş yavaş oynayın gerçekten Far Cry 3’ün keyfini kat ve kat fazlasıyla alacaksınız.

Far Cry 3’ü 2 kere oynayarak bitirdim. İlk finalde arkadaşlarımı, ikinci finalde ise Citra’yı seçmiştim. Açıkça söylemek gerekirse Citra’yı hiçbir türlü sevemedim. Resmen manipülasyon ustası olduğunu gördüm. Hem de orada benim canım kanım gül gibi kardeşlerim dururken kıçı kırık Citra’yı mı seçecektim. İnsana sen kim köpeksin derler yani. Zaten Citra’yı seçince seviştikten sonra sizi öldürüyor. Amacına ulaştıktan sonra bizimde işimizi bitiriyor. O yüzden arkadaşlarımın sonuna kadar arkasındayım. Onları seçtikten sonra adada kalıyoruz fakat oda Far Cry 3’teki en saçma olaylardan birisiydi bence.

Bu arada oyunda Türkçe dil desteği olmadığı için Far Cry 3 Türkçe Yama yükleyerek oynamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle oyunu anlayarak oynadığınız zaman ve konuyu daha iyi anladığınız zaman çok daha fazla zevk veriyor. Türkçe Yamayı herkese öneriyorum.

Grafikler ve oynanış zamanına göre bence gayet yeterliydi. Şahsen öyle çok bir sırıtan tarafı yoktu benim gözlemlediğim kadarıyla. Oynanışında ki farkı diğer Far Cry serilerinden biraz daha iyileştirilmişti. Grafikleri de öyle. Fakat hikaye açısından Far Cry 1 ve 2 den sonra gerçekten Far Cry 3 çığır açtığını söylemeliyim.

Far Cry 3 Oyun İçi Görüntüler;

Uzun lafın kısası kesinlikle oynamanızı şiddetle tavsiye ettiğim bir oyundur Far Cry 3. Daha fazla vakit kaybetmeden başlamanızı ve çevrenizdekileri de başlatmanızı tavsiye ederim. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol