Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Far Cry 5 Türkçe Yama

Far Cry 5 Türkçe Yama
26.10.2020
A+
A-

Far Cry 5 Türkçe Yama dosyamızın kurulumunu yaparak oyunu tamamen Türkçe dile çevirebilirsiniz.

Far Cry 5 Türkçe Yama Kurulum

1. EXE uzantılı dosyaya çift tıklayın.
2. İlerleyerek “FarCry 5 dosya adresi” bölümünden “Manuel Arama”ya tıklayın ve oyunun kurulu olduğu klasör içindeki “bin” klasörü içindeki “FarCry5.exe” dosyasını seçin.
3. Bir adım ilerledikten sonra oyununuzun sürümünü seçin.
– “2018”, oyunun ilk çıktığında yayınlanmış sürümdür.
– “2019”, güncelleme almış sürümdür.
4. İlerlemeye devam ederek, yedek alma uyarısına “Evet” seçerek devam edin.
5. Oyunun orijinal dosyalarının kopyası “YEDEK” klasörüne alınacak ve yamayı kaldırdığınızda buradan geri yüklenecektir.
6. Oyunun tadını çıkarın…

 

Far Cry 5 Türkçe Yama Boyut: 4,73 MB

Türkçe Yama Dosyası : https://docs.google.com/file/d/0BwB00KlrpvxKMVVmckNuRUp1LVk/edit

Kaynak : rockerdem
Yama Oranı : 85

 

Far Cry 5 Anlatım

Grafik ve oynanış bakımından gerçekten tatmin edici olsa bile oyunda tekrar eden bir yapı olduğu için o kadar can sıkmaya başlıyor ki, artık grafikleri ve oynanışları da artık sizi tatmin etmemeye başlıyor. Oyunda yenilik neredeyse hiç olmadığı için görevleri bitirip bitsin gitsin kafasında oynadığım bir oyun olmuştu Far Cry 5. Hal böyle olduğu için de grafikleri, çevreyi ve haritayı da pek kullanmak istemedim açıkçası. Çünkü bir süre sonra aynı yerde sayıp duruyorsunuz.

Görevler fena değildi biraz da olsa sarmıştı. Ama finali gerçekten saçmaydı. Hangi sondan bitirirseniz bitirin uğraştığınıza değdini pek düşündürmüyor bence. Özellikle de o sondaki patronların görevleri baya bir saçmaydı. Joseph’in bir türlü ölmemesi ve finalde aval aval yüzümüze baktığı sahnede oyunun bitmesi sinirlendirdi biraz. İyi tasarlanan bir karakter olsa bile finalde ölmesi seçeneklerin arasına koyulmalıydı.

Far Cry 5’in eksiklerinden birisi de Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Oda gerçekten çok can sıkıcıydı. Hikayeyi anlamadıktan sonra oyunu oynamanın ne anlamı var yani. O yüzden Far Cry 5 Türkçe Yama yükleyerek oynamanızı tavsiye ederim. Yoksa oyundan pek bir şey anlamazsınız.

Uzun lafın kısası diğer Far Cry oyunlarından farklı gibi görünse de ilerleyen zamanda oyun tekrara sardığı için çok fazla can sıkmaya ve oyun zevk vermemeye başlıyor. Finalin de tatmin etmemesi gerçekten daha da kötü bir hale getirmişti Far Cry 5’i.

Yine de oynanmaya değer bir oyun olduğunu düşünüyorum. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim. Bu arada Far Cry 5’e puanım 6/10.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.