Barış Bayar

Far Cry Primal Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar2
Gösterim1107
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

 Far Cry Primal Türkçe Yama kurulumu oldukça basittir.

Far Cry Primal Türkçe Yama kurulum dosyasını açınız ve oyunun kurulu olduğu dosyayı seçerek devam edin,  Far Cry Primal Türkçe Yama kurulumu tamamlanır.

 

Far Cry Primal Anlatım

Milattan önce 10 bin küsürlü yılları gayet iyi yansıtmış ve karakterler de gayet yerinde yapılmış. Bu açıdan bakarsanız oyundan daha fazla zevk alacağınızı net bir şekilde söyleyebilirim. Ama kötü karakterin senaryolarda daha az yer alması gerçekten biraz üzücü olmuş. Onları daha çok görmek isterdim açıkçası.

Gelelim görevlere. Görevler her zamanki gibi Far Cry’ın klasik görevlerinden oluşmakta. Fakat Far Cry Primal’e özel görevler de var tabii ki. Ama ana görevlerin dışında yan görevler biraz saçma olmuş onu söylemeliyim. Yaparken beni çok sıktı şahsen. Yapmasam da olurmuş yani. Sürekli tekrar eden ve senaryodan alakasız olması da ayrı bir enteresan olmuş. Yan görev bile olsa keşke biraz senaryoyla bağlantılı olsaymış. O yüzden sadece ana görevleri yapıp geçmeniz de yeterli olacaktır.

Oyundaki en büyük eksiklerden biri de Türkçe Yamanın bulunmaması. Ben oyunları genelde Türkçe oynamayı sevdiğim için Far Cry Primal Türkçe Yama indirerek oynadım. Sizlerde benim gibi Türkçe oyun oynaması seviyorsanız kesinlikle öneririm.

Far Cry Primal Oyun İçi Anlatım

Oyun mekaniklerine de değinmeden geçmek olmaz tabii ki. Ben Far Cry 3’den pek fark göremedim açıkçası. Ama Far Cry Primal’de hayvanları eğitip savaşlarda kullanabiliyorsunuz ve buda gerçekten çok zevkli olmuş.

Dövüşlerde oyun modumun zor olmasına rağmen bana biraz kolay geldi ve bundan dolayı biraz sıkıldığımı söylemeliyim. Biraz daha zorlaştırılsa gerçekten daha tatlı olabilirmiş. Dövüştüğümüz düşmanlar biraz geç tepki verdiğinden dolayı seri davrandığınız zaman çabucak işlerini bitirebiliyorsunuz. Aslında bunun bir nedeni de milattan önce olduğu için silahların basit olması. Düşmanın elinde taramalı veya tekli tabanca yok ki sıksın. İlk çağ dövüşleri gibi sopa, mızrak, sapan veya oklarla karşılık verdikleri için onlar saldırmaya çalışana kadar siz öldürmüş oluyorsunuz. Sadece beni zorlayan tek yerler tankların bulunduğu bölümlerdi. Gerisini çatır çutur doğrayıp geçtim.

Ben, Far Cry Primal’i milattan öncenin dövüşlerini, oynanışını, mekaniklerini, senaryolarını, o zamanki yaşamı merak ettiğim için oynadım ve gerçekten hakkını verdiklerini söyleyebilirim. Sadece benim için eksi yönleri olarak söyleyebileceğim iki şey var. Birincisi her zamanki far cry oyunlarındaki hikayenin değişmiş olmasıydı. Keşke biraz daha farklılık getirselerdi. Ha yine vardı ama çoğunlukla klasik oyunlarındaki hikayeydi. İkinci olarak ta dövüşlerin biraz zor olmasıydı.

Yine de herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle oynamanızı öneririm. Milattan önceki yaşamı, savaşları, insanları, dövüşleri, vb. şeyleri merak ediyorsanız Far Cry Primal tam sizlik bir oyun. Şimdiden tavsiyelerim üzerine başlayacak herkese iyi oyunlar dilerim.

Bu arada oyuna puanım 8/10.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Wd0ecpEbWAraK4hacq9JHb_tB7WHQNUA/view?usp=sharing

Kaynak : Far Cry
Yama Oranı : 90

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

admin rar şifresi nedir

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Merhaba, rar dosyasında ufak bir sıkıntı oluşmuş, fakat hemen hallettik. Şuan şifresiz bir şekilde indirip yükleyebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol