Barış Bayar

Far Cry Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim4464
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Far Cry Türkçe Yama sizler için oyunda olmayan Türkçe dil desteğinin yerine tasarlanan bir Türkçe Yama paketidir. Far Cry oyununu Türkçe oynayabilmeniz için kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirerek oyununuzu Türkçeleştirebilir, ve keyiflice oynayabilirsiniz. Türkçe Yamayı yapan arkadaşlarımızın emeklerine sağlık. Sizlere de iyi oyunlar dileriz.

 

Far Cry Türkçe Yama Kurulumu

Far Cry Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açın. Açtığınız yerde Far Cry oyununun kurulu olduğu dizini seçin ve kurulumu tamamladıktan sonra Far Cry Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : Tayfun Akdoğdu

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1KaacR-l4hq5fQ7L9ALM2iJ68mKiTSLTD/view?usp=sharing

 

Far Cry Türkçe

Far Cry, zorluk açısından gerçekten beni bayağı bir zorladığını söylemeliyim. Hele o son bölümdeki doktor sahnesine gelmeden önceki sahneyi geçebilmek için trainer kullanmak zorunda kaldım ki traineri de bu oyunda öğrendim. Zor olmasını da geçtim kayıt alma sistemi aşırı kötü olduğundan dolayı, zorluk daha da katlanılmaz bir seviyeye ulaşıyor.

Grafiklere, oynanışlara, atmosfere ve hikayeye pek bir şey söylemek olmaz zaten. Sonuç olarak 2004 yapımı bir oyun Far Cry. Bu yüzden kendi çapında yapabildiğinin en iyisini yaptığını söylemeliyim. Hatalar, kötü sahneler, saçma oynanış, vb. şeyler ufak tefek var tabii ki. Ama bunları da 2004 yapımı bir oyunda pek göz önünde bulundurmamak gerek bence.

Far Cry’ın benim için en büyüklüğü Türkçe dilinin bulunmamasıydı. Bu sorunu Far Cry Türkçe Yama yükleyerek çözdüm. Oyunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat benim gibi Türkçe oynamayı seven arkadaşlara kesinlikle Türkçe Yama indirmelerini tavsiye ederim.

Far Cry’ın en sevmediğim yönlerinden birisi ise döngüsüdür. Yürüyorsun yürüyorsun, karşına çıkan askeri birliği öldürüyorsun, yürüyorsun yürüyorsun, yine bir askeri birliği dağıtıyorsun. Daha sonraki bölümlerde değişik canavarlar karşımıza çıkıyor, onları öldürüyoruz falan. Klasik Far Cry döngüsü ve hiç sevmediğim bir döngüdür maalesef. Far Cry’ın diğer oyunlarında da bu döngü devam ederek, sadece grafikte, oynanışta, oyun içerisindeki silah, zırh, araba, helikopter, vb. şeylerde ufak oynamalar yaparak devam ettirdiği iğrenç bir döngüdür.

Far Cry Oyun içi Görüntüler;

Neyse arkadaşlar, Far Cry oyununun kısaca özeti budur. Yine de oynamanızı tavsiye ederim. Ben bir Far Cry sever olarak 2004 yapımı bir oyun için gayet güzel buldum. Zaten daha önce farklı oyunlarını oynadıysanız demek istediğimi oyun içerisinde de anlayacaksınızdır. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.