Ceo

Farming Simulator 19 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim6705
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Farming Simulator 19 Türkçe Yama dosyasını indirerek çok basit bir şekilde fs19 oyununda yamayı programsız şekilde kurup oynayabilirsiniz. Farming Simulator 19 Türkçe yama kurulumu çok basittir ve indirdiğiniz dosyanın içinde yazmaktadır. Biz yine de size özetle anlatalım.

 

Farming Simulator 19 Türkçe Yama kurulumu

İndirdiğiniz Fs 19 Yama dosyasının içinden çıkacak olan ” steam_api.ini dosyasını ” oyunun kurulu olduğu klasördeki “Farming Simulator 19×64”  klasörünün içine atın. Değiştirilsin mi sorusunu onaylarsanız Farming Simulator 19 oyununuz Türkçe olur. Sitemizde ki diğer yamalar gibi fs 19 Türkçe Yama ücretsizdir istediğiniz gibi indirip kurabilirsiniz.

 

Fs 19 Türkçe Yama

Farming Simulator 19 yama dosyamızı sadece indirilen dosyayı aktarım yaparak kurabilirsiniz, bu dosya oyunun içinde zaten aktif olan Türkçe dilinin aktif olmasını sağlayarak oyunun orjinal Türkçe diline çevrilmesini sağlamaktadır bu yüzden herhangi bir ek kod eklememekte ya da oyunun yapısını bozucu bir dosya olmamaktadır. Farming Smilator 2019 oyununu güvenle oynayabilirsiniz.

Türkçe Yama Dosyası : İNDİRME LİNKİ ÇOK YAKINDA GÜNCELLENECEKTİR.

Kaynak : Farming Smilator
Yama Oranı : 80

 

Farming Smilator 19

Farming Smilator çiftlik oyunları arasında birincilik ile yerini korurken son çıkan sürümü olan Farming Smilator 19 ile çok gelişmiş gerçekçi çiftlik simülasyon oyunu olarak gerçek bir çiftçilik hissiyatını bizlere yaşatmaktadır. Oyun aynı zamanda gerçek dünyadaki bütün markaları ile bütün araç gerçekleri ve gerçekçi mevsim şartlarıyla birebir dünya ile bağlatılı olmasından dolayı hayranlarını günlerce başından kalkamayacak hale soktu ve çok beğeni aldı. Oyunda şimdiye kadar olumsuz yorum yok ancak farming smilator oyununu oynayabilmek için bir rehbere ve Farming Smilator 19 Türkçe yama dosyasına ihtiyacınız var yoksa oyunda 3 gün bile hayatta kalamazsınız.

Çok yakında oyun hakkında bütün modlar eklenecek. Özellikle fs 19 için hazırladığımız araba modlarını, traktör modlarını ve harita modlarını da ücretsiz yayınlayacağız. En büyük farming arşivini açacağız. Modların yanı sıra en çok sevilen çiftlik oyununa özel kurulum videoları ve anlatım makaleleri de yayınlayacağız. Eğer sizinde Farming 2019 oyununa özel tasarladığınız eşyalar varsa sitemizde yayınlayabilir siniz. En kısa zamanda da farming rehberimiz gelecektir. Farming rehberi hakkında daha fazla bilgi almak için oyun rehberi konumuza bakabilirsiniz.

EnfesSoft.Com