Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

FIFA 12 Türkçe Yama

FIFA 12 Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

FIFA 12 Türkçe Yama kurulumu

– FIFA 12 Türkçe Yamayı kurmak için öncelikle indirdiğiniz yama dosyasının içinden çıkan FIFA 12 Türkçe Yama uygulamasını çalıştırın ve Fifa 12 oyununun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumunuzu tamamlayın. Sonrasında oyun girişinde Türkiye bayrağını seçerek Fifa 12 yi Türkçe oynayabilirsiniz.

Oyunun hemen hemen nerdeyse hepsi Türkçe‘ye çevrilmiştir. Çok küçük bölümlerinde Türkçe olmamasına rağmen Menü ve oyun içi yazıların hepsini Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

FIFA 12 Türkçe Yama Boyut: 10,14 MB

 

FIFA 12 Türkçe Yama Yorumları

Fifa Oyununu yıllardır PlayStation ve Pc platformunda oynamaktayım.  Ve Fifa 12 nin Fifa 11 oyunan göre öncelikle menülerinin daha değişik olduğunu keşfettim ayrıca daha işlevsel olduğunu gördüm. Ancak eski oyunlarına göre oynayış üzerinde çokda fazla farklılıklar göremesemde çok güzel bir oyun özellikle Türkçe olunca dahada güzelleşiyor. Ayrıca sistem gereksinimleri iyi olmayan oyuncular için kesinlikle öneririm çoğu ounu kaldırmayan bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilecek bir entegrasyona sahip şimdiden tüm Fifa oyuncularına iyi oyunlar dilerim. Fifa bu işi biliyor. İyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/w2baih/FIFA-12-turkce.rar.html

Kaynak : PesOyun.Net.Tc
Yama Oranı : 90

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.