Ceo

FIFA 12 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1838
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

FIFA 12 Türkçe Yama kurulumu

– FIFA 12 Türkçe Yamayı kurmak için öncelikle indirdiğiniz yama dosyasının içinden çıkan FIFA 12 Türkçe Yama uygulamasını çalıştırın ve Fifa 12 oyununun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumunuzu tamamlayın. Sonrasında oyun girişinde Türkiye bayrağını seçerek Fifa 12 yi Türkçe oynayabilirsiniz.

Oyunun hemen hemen nerdeyse hepsi Türkçe‘ye çevrilmiştir. Çok küçük bölümlerinde Türkçe olmamasına rağmen Menü ve oyun içi yazıların hepsini Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

FIFA 12 Türkçe Yama Boyut: 10,14 MB

 

FIFA 12 Türkçe Yama Yorumları

Fifa Oyununu yıllardır PlayStation ve Pc platformunda oynamaktayım.  Ve Fifa 12 nin Fifa 11 oyunan göre öncelikle menülerinin daha değişik olduğunu keşfettim ayrıca daha işlevsel olduğunu gördüm. Ancak eski oyunlarına göre oynayış üzerinde çokda fazla farklılıklar göremesemde çok güzel bir oyun özellikle Türkçe olunca dahada güzelleşiyor. Ayrıca sistem gereksinimleri iyi olmayan oyuncular için kesinlikle öneririm çoğu ounu kaldırmayan bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilecek bir entegrasyona sahip şimdiden tüm Fifa oyuncularına iyi oyunlar dilerim. Fifa bu işi biliyor. İyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/w2baih/FIFA-12-turkce.rar.html

Kaynak : PesOyun.Net.Tc
Yama Oranı : 90

EnfesSoft.Com