Ceo

FIFA 15 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar2
Gösterim1619
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

FIFA 15 Türkçe Yama Kurulum

– FIFA 15 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasına çift tıklayarak açıp oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurduktan sonra FIFA 15 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

FIFA 15 Hakkında Oyuncuların Yorumu

Kariyer modunda güçsüzün yanında olunarak düşük takımlar ile oyuna başlanır. Altyapıdan çıkıp kontratı biten oyuncuları şampiyonlar ligine çıkartıp şampiyon olunur. Sonra diğer güçsüz takımlara galibiyet kazandırılır. Tam herşey keyifliyken 2028’de emekli olursunuz. Malesef sadece 13 sezon menajer olabiliyorsunuz. Gerçekten o 13 sezon aşırı hızlı geçti resmen o kadar zevkliydi ki muazzam aktı geçti zaman.

Gelelim oyuncu kariyeri kısmına. Daha yeni oyuncu kariyerine başladığımı söyleyeyim ilk önce.

Bu modda oyuncu oynanılan oyuna göre gelişiyor. Oyunda rakipler bazı zamanlar ceza sahasında gereksiz paslar çeviriyor. Bu sefer güçsüz takım gerçekten çok zorluyor. Ama zamanla gelişip iyi takımlara girdiğiniz zaman oyun çok daha keyifleniyor. En güzel yanı da hiç yedek olarak başlamıyorsunuz direk has kadroda oynamaya başlıyorsunuz ve teknik direktör sizi kolay kolay oyundan çıkartmıyor. Teknik direktör formayı değiştirdiği zaman da siz görebiliyosunuz. Örnek vericek olursam tek forvet başladığınız oyunda gol atamıyorsanız üçlü forvete dönüp sizin yerinizi değiştiriyor ve oyun bambaşka bir hal alıyor gerçekten muazzam.

Not: FIFA 15 Türkçe Yamayı indirmeden kesinlike oynamanızı önermem. Türkçe yamanın gerçekten oyuna lezzeti bambaşka oluyor kesinlikle indirmenizi öneririm.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1U04sCHeGeJFTYQNFObPUKn7AgOd1RwMO/view?usp=sharing

Kaynak : Şenol Eroğlu

EnfesSoft.Com
Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

SELİM SELİMİ
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar3

https://albyatirim.com.tr/analiz/bist-analizleri

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol