Profile Photo

Fifa 19 yama

Cevaplar22
Gösterim4840

İmparator

Konular138
Cevaplar121

Fifa 19 yama dosyamız ile artık efsane Fifa 19 oyununda Süperligi ve 2. ligimiz olan Tff 1.ligini birebir aynı şekilde oynayabileceksiniz.  Oyunda bütün Türkiye ligi detayları tam anlamıyla aktarılmış iken daha bir çok özellik eklendi. Aynı zamanda ligde yükselme ve ligde düşme özellikleri de kariyer modlarına entegre edildi. Türkiye ligini ve 2. ligini zevk alarak oynayacağınız Fifa 19 serisinden keyif alacağınızı garanti ediyorum. Yama denendi ve doğruluğu tespit edilerek oynandı.

Fifa 19 yama Türkiye Ligi

Özellikler;

  • Süperlig 2019 yılı takımları ile birlikte eklendi.
  • Süperlig de şampiyon ve sonraki 3 takım yani toplam 4 takım Şampiyonlar ligine katılırken lig 5.si Uefa kupasına katılabiliyor.
  • Fifa 19 yama içine Süper kupa ve Türkiye kupası da eleme aşamaları dahil birebir aynı şekilde oyuna eklendi.
  • Oyunumuzda hem Süperlig hemde 1.Lig kadroları 2. sezon olan kış transfer sezonuna göre ayarlandı.
  • Tüm oyuncuların 2 lig içinde Forma numaraları ve sözleşme tarihleri ayarlandı.
  • Süperlig ve 1. lig için oyuncu suratları eklendi. Miniface.
  • Süperlig ve 1. lig için Animasyonlu reklam panoları ve pankartlar eklendi.

Yama Kurulum;

İndirdiğiniz Fifa 19 yama dosyası içinden çıkarttığınız “Fifa 19 1 Lig Yaması.fb ” mod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 “scoreboard” dosyasından bir tanesini “Frosty Mod Manager” ile aktifleştirmeniz yeterlidir.

 

Frosty Mod Manager nedir?

Frosty Mod Manager fifa serisi için mod düzenlemeye yarayan programdır. Google arama bölümüne “Frosty Mod Manager” yazarsanız karşınıza sitesi çıkar ve indirebilirsiniz. Özellikle fifa 19 yaması için programı indirmeniz gerekmektedir yoksa mod kurulumunu yapamazsınız.

 

Fifa 19 yaması

İndirdiğiniz Fifa 19 yama hakkında gerekli bilgilere gelecek olursak. Özelliklerinde de belirttiğim gibi normalde fifa serilerinin içinde Türkiye 2. ligi bulunmamaktadır. Çoğu ülkelerin 2.liginin bulunmamasından dolayı böyle bir yamaya ihtiyacınız olacağını düşündük. Yama sağlam ve her şey detaylarıyla yapılmış ve son güncellenen hale getirilmiş. Bütün takımlarda ki oyuncular eklenmiş. Formalar eklenmiş ve Yüzler çizilmiş. Ayrıca sponsorlara kadar her şey ince detayına kadar koyulmuş. Bütün Türkiye 1. ligi süper lig ve Türkiye 2. ligi Tff1.lig transferleri yapılmış 2. sezona göre bütün ayarları yapılmıştır. Şimdiden bütün arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum. Eğer çok sevilirse fifa 20 ve fifa 21 içinde gerekli yamalar test edilerek eklenecektir.

 

Orjinal Fifa oyununa sahip olanlar İçin Yama dosyası : https://drive.google.com/file/d/1N3gLmG4Vxpb4CDyLsuPZpDv9EIeubGxj/view?usp=sharing

Orjinal Fifa oyunu Olmayan kullanıcılar İçin Yama dosyası : https://mega.nz/#!p5ZB3CCb!wYO2vDsiW5Szhjzn9HSe1B22rtwtEJ8wOFHBhmOHH4w

Kaynak : Pesfm

Ekran görüntüleri

Piyasanın en iyisi olan Pes 2021 lisans yaması olan konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. En sağlam ve en güncel olanıdır. Pes severler içinde gerekli bütün yamalarımız eklenmiştir.

Fifa 19

Fifa 19 grafik olarak pes 2019 dan kat kat daha iyi olabilir ancak oyun içi oynayış hassasiyeti, gerçekçi grafiklere gelecek olursak. Fifa 17 den bir farkı yok. Ayrıca grafik olarak iyi olarak belirttiğim fifa serisi nedense hep grafik olarak iyi ancak oynayış olarak istenilen zevki vermiyor. Oyuncuların düştüğünde bugta kalmış gibi kayarak düşmesi değişik insani olmayan hareketler. Yani futbol zevkini tam anlamıyla yaşamıyorum. Ayrıca bir diğer sıkıntım olan futbolcu kariyeri moduna gelecek olursak. İstediğimiz karakteri çizememekte ayrıca üzücü. Yani bir futbolcu formasını dışarı çıkara bilmek için neden en az 1 maç oynamalı ki. Saçma sapan kurallar tek tek açılan özellikler ve eşyalar. Saçımı topuz yapmak için ya da gol attıktan sonra maçın ortasında istediğim gibi sevinebilmek için. Neden gerekir ki en az 250 pas atmak? Bu konuda gerçekten pes fifa 2019 dan hatta bütün fifa oyunlarından daha iyi ve daha gerçekçi.

Oyunun güzel yanlarına gelecek olursak eğer. Taktire şayan bir Menajerlik modu var. Pes bu konuda fifa oyunun altında kalmış diyebiliriz. Özellikle eklediğiniz fifa 19 yama süperlig ve tff 1.lig eklentisinden sonra daha da zevkli olacağını göreceksiniz. Daha önce pes serilerine yaptığımız yamalar ile çok eğlendik ve oyunlarımızdan zevk aldık. Bu gerçekçilikten uzak sadece grafik harikası oyunu olan fifa 19 için bu yamayı yapmadan oynamak size fazla zevk vermeyecektir diye düşünüyorum.

Pes 2021 Türkçe Spiker

Fifa 20 Transfer Yaması – En Güncel Transfer yaması

Yeni Nefer

Orjinal olmayan oyuna indirdim. Ama Frosty managerda bu mod sizin oyununuzla aynı sürüm değil dedi. aktifleştirdim oyun içi de çalıştırmadı zaten. Sadece CPY 7 sürümü cr***li başka sürüm olma ihtimali yok ki.

İmparator

Konular138
Cevaplar121

Sizin kullandığınız sürümde sorun olabilir. Toplamda 17.000 adet indirme var ilk defa bu konuda şikayet alıyoruz.

Yeni Nefer

kurulumu tam olarak anlamadım

İmparator

Konular138
Cevaplar121

mod manager programini kullanarak kurulumu yapabilirsiniz.

Yeni Nefer

orjinal olmayanlar icin linke tıklanmıyor

İmparator

Konular138
Cevaplar121

Kopyalayıp arama yerine yapıştırın. Orjinal olmayan içerik bize ait olmadığı için link vermedik.

Yeni Nefer

frsoty manager cdkey istoyr

İmparator

Konular138
Cevaplar121

Frosty Mod Manager kendi sitesinden indiriniz onu biz veremiyoruz

Yeni Nefer

Frosty Mod Manager indirdim ama nasıl kuracam bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

İmparator

Konular138
Cevaplar121

youtube üzerindeki kurulum videolarını izlerseniz sizin için daha pratik olur

Yeni Nefer

abi tff 1lig ile uyumlu güncel kadro yaması varmı

Yeni Nefer

Yamayı frosty mod mangerden aktifleşritiyorum fakat başlatmak istediğimde oyun tepki vermiyor nedenini biliyorsanız lütfen bi yardım eder misiniz

İmparator

Konular138
Cevaplar121

programın sürümü ile ilgili olabilir

İmparator

Konular138
Cevaplar121

şuan yok maalesef

Yeni Nefer

indirdim. Frosty Mod Manager ile seçtim. launcha bastığımda İstenen işlem için yükseltme gerekiyor dedi. isterseniz ekran fotoğrafı da atabilirim. en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim.

İmparator

Konular138
Cevaplar121

oyununuz orjinal olmadığı için. Oyunun güncel versiyonunu kurmanız gerekmektedir.

Yeni Nefer

ab0

Fifa 20,21 crack çıkmadığı için aynı yamada takılı kaldık.2. lig yamasının Fifa 19’ada çıkma ihtimalı varmı ?

İmparator

Konular138
Cevaplar121

artık zor yenilere yöneliyoruz çünkü

Yeni Nefer

Oyunun Güncel versiyonu derken? orjinal olmayan oyun sürekli güncelleme mi çıkıyor? Bende de aynı hata var. umuylu değil diyor.

İmparator

Konular138
Cevaplar121

evet günceli çıkıyor orjinalin

Yeni Nefer

Konular0
Cevaplar1

indirme linkini bulamadım

Yeni Nefer

Konular0
Cevaplar5

https://albyatirim.com.tr/analiz/bist-analizleri

Yeni Nefer

Üye Ol