Ceo

Fifa 20 Transfer Yaması – En Güncel Transfer yaması

Ceo
Cevaplar2
Gösterim4621
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Fifa 20 Transfer Yaması ile artık fifa 2020 oyununu 2021 yılının en güncel kadrosu ile oynayabileceksiniz. Beklenen en büyük transfer yamalarından birisidir. Bu yama kurulumunu yaptıktan sonra oyununuz fifa 2021 in orjinal kadrosundan hiç bir farkı olmayacaktır. Çünkü bu yama ile fifa 2020 yi tamamen fifa 2021 e çevirmiş olacaksınız.

Bildiğiniz gibi pandemi nedeni ile çoğu oyun firmaları 2020 yılına nazaran 2021 yılında çok fazla geliştirme yapamadı. Sadece kadrolar ve birazda oynayış farklılıkları sunabildiler. Bu yüzden fifa 2020 ile fifa 2021 arasında neredeyse hiç fark bulunmuyor. Çizimler oynayışlar oyunun her bir grafiğine kadar birbirine çok fazla benzemektedir. Bu nedenle aralarında ki tek fark transferler ve kadrolardır. Bizde bu konuda size çözüm getirmek için Fifa 20 Transfer Yamasının en güncel hali olan 2021 Güncellemesini yaparak sizler için yayınlıyoruz.

Fifa 20 Transfer Yaması nedir

Fifa 2020 transfer yaması oyundaki 2020 yılına ait kadroların en güncel halidir. Oyun içindeki bütün liglerin kadroları en son hali ile güncellenmiştir. Bunların içine Türkiye ligi de dahildir. Kadrolar en son haliyle güncellenir iken eksik olan takımlarda eklendi. Yani 2020 yılında 1 ligde olan takım şuan 2.ligdeyse şuan ki kadroya göre hepsi birebir güncellenerek yayınlanmıştır. Aynı zamanda oyunu orjinal olmayan kullanıcılarda bu yamayı kurup çalıştırabilirler.

Bu yama sadece kadro ve ligleri güncelleme yapmaktadır. Oyunun iç grafiğine ya da oynama ile ilgili herhangi bir müdahalesi yoktur. Bu yüzden oyununuzda herhangi hata ya da bozulma durumu söz konusu değildir. Fifa 20 ile ilgili daha fazla yama ve ek paket isterseniz eğer yorum ile belirterek istekte bulunabilirsiniz. Sizin isteklerinize göre daha fazla oyun yaması yayınlamaya özen gösteriyoruz.

Fifa 2020 Transfer Yaması kurulumu

Fifa 20 Transfer Yaması kurulumu çok basittir. 6Mb boyutundaki ek dosyamızı indirerek gerekli kurulumu yapabileceksiniz.

  • Öncelikle sitemizden indirdiğiniz fifa 20 tranfser yaması dosyasını arşivden çıkartınız.
  • Belgeler klasörünüze giriş yapınız.
  • FİFA 20 klasörünün içine giriniz.
  • Karşınıza SETTİNGS klasörü çıkacaktır klasörün içine giriniz.
  • Sitemizden indirdiğiniz “Squads” dosyasını içine atınız.

Peki yüklediğimiz yamayı oyun içine nasıl kurarız hemen anlatımına geçelim,

  • Fifa 2020 oyunumuzu açıyoruz.
  • Oyun menüsündeki “Özelleştir” sekmesine tıklıyoruz.
  • Özelleştir menüsü içerisinde ki “Profil” sekmesine tıklıyoruz.
  • Profil sekmesine girdikten sonra karşımıza “Kadroları Yükle” seçeneği çıkacaktır. Kadroları Yükle seçeneğini seçiyoruz.
  • Karşımıza kadrolar çıkıyor. Ve en üst sırada karşımıza çıkan “Transferler” isimli dosyayı seçerek gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz. Orada da gördüğünüz gibi son güncelleme işlemi 25 Eylül 2020 13:09 yazmaktadır. Daha sonra tekrarda Ocak 2021 güncellemesi yapılarak bu sayfada paylaşılacaktır.

 

Transfer yaması dosyası : https://s4.dosya.tc/server12/k5as9o/fifa_20_tranfer_update_menduh.rar.html

 

Fifa 20

Bildiğimiz gibi fifa 20 fifa 19 oyununuz bir tık daha gelişmiş halidir. Bu durumla fifa 20 ve fifa 21 oyununu kıyasladığımızda aralarında pek fark görmemekteyiz. Bu nedenle fifa 20 için yaptığınız transfer yaması sonrasında oyununuz fifa 21 oyunundan bir farkı olmadığını göreceksiniz. Bunun en büyük nedeni de fifa 2021 de neredeyse sadece kadroları değiştirmeleridir. Ayrıca şuanda indirdiğiniz yama internet üzerinde ki en güncel ve en güvenli yama dosyasıdır. Bizi severek takip eden herkese iyi oyunlar dileriz.

Fifa yamaları ile ilgili diğer konumuz olan Fifa 19 Yama adlı konumuza da göz atmanızı öneririz.

Yeni çıkan fifa 21 transfer yaması konumuza da göz atabilirsiniz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

ocak 2021 güncellemesi ne zman yapılacak

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

yapımcılardan haber bekliyoruz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol