Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Fifa 21 Transfer yaması

27.12.2020
A+
A-

Fifa 21 Transfer yaması en güncel transfer yamasını sizler için yayınlıyoruz. Bildiğiniz gibi oyunun orjinal hali çok pahalı olduğu için çoğu oyuncu orjinal oyunu satın alamıyor. Elinde orjinal Fifa 21 oyununa sahip olanlar için oyun otomatik güncellemeleri yapıyor. Bu Fifa 21 Güncel Transfer yaması ise elinde orjinal oyunu olmayanlar içindir. Elinde orjinal fifa 21 oyunu olanlarda yapabilir ancak onlar zaten otomatik güncelleme yapabilirler.

Fifa 21 Transfer yamasının kurulumu çok basittir. Ayrıca her güncelleme geldiğinde sizler için güncellemeye özen göstereceğiz. Sürekli fifa 21 kadrolarının en güncelini sitemizden indirebilirsiniz.

Fifa 21 Transfer yaması kurulumu

 • İndirdiğiniz Fifa 21 Transfer yaması dosyasını kopyalayın.
 • Belgeler klasörünün içindeki  Fifa 21 klasörünün içine giriniz.
 • Settings klasörünün içine indirdiğini transfer yamasını atınız.

Şimdi bütün işlemleri tamamladık yapmanız gereken bir sonraki işlem oyun içindeki ayar olacaktır.

 • Fifa 21 oyununa giriniz.
 • Profil sekmesine tıklayınız.
 • Kadroları yükle sekmesine tıklayınız.
 • İçinde kadrolar seçeneği çıkacaktır. Tıklayınız ve bekleyiniz.
 • Bir geri sekmeye sizi geri çıkartacaktır, sonrasında kadroları kaydet sekmesine tıklayınız.

Fifa 21 Transfer yamasının kurulumu bitmiştir. Keyifle oynayabilirsiniz. Bir sonraki yeni güncellemeyi tekrardan paylaşacağız.

Fifa 21 transfer yaması indir : https://dosya.co/bxx5hpn03y8u/Squads20201012184304.html

En Güncel Fifa 21 Transfer yaması şuanda en güncel halidir. Ekim ayında güncellenmiştir. 2021 ocak ayında tekrardan güncellenecektir. Oyun yama dosyasının boyutu 6 mb dir. Aynı zamanda fifa 20 içinde geçerlidir. Elinizde güncel fifa 20 yaması var ise onu da fifa 21 oyununa yükleyerek kullanabilirsiniz.

Bu konunun dışında Fifa 20 transfer yaması konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.

 1. ibrahim dedi ki:

  Rar şeklinde indirmiyor ve indirilen dosya açılmıyor, bilginize.

  1. Enes Gül dedi ki:

   direk Settings klasörünün içine indirdiğiniz dosyayı atınız. Rar olarak açmayacak