Barış Bayar

Firewatch Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1105
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Firewatch Türkçe Yama dosyamızı indirerek oyununuzu tamamen Türkçe hale getirebilir ve sorunsuz oynayabilirsiniz.

Firewatch Türkçe

Kurulum;

– Firewatch Türkçe Yama dosyamızın içinden çıkanları Firewatch oyunundaki gerekli yerlere kopyalayınız.

Windows: C:Users\%UserName%AppDataLocalLowCampoSantoFirewatchLocalization

Mac: /Users/<YourUserName>/Library/Application Support/CampoSanto/Firewatch/Localization

Linux: /home/<YourUserName>/.config/unity3d/CampoSanto/Firewatch/Localization

Ardından oyun ayarlarından tr-TR’yi seçin.

 

Boyut: 305,43 KB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1MtLbZeXmAcA1n0w0Iqb0yS2Ehh3koFRQ/view?usp=sharing

Kaynak : Rıza Şirin
Yama Oranı : 90

 

Firewatch

Firewatch’in son bölümüne gelen eleştiriler kabul edilebilir ama oyunun kalitesi gerçekten yapılan eleştirilerle alakalı bile değil bence. O kadar kötü eleştiri yapanlar vardı ki sanki oyun baştan sona kötüymüş gibi konuşmuşlar. Firewatch’in hikayesi bir yana gittiğimiz yol beni daha çok içine çekti.

Oyunun hikayesi gerçekten enteresan ve güzeldi. Henry’nin hayattan kaçarak ormanda bir kulübeye saklanması, kulübenin balkonundan Delilah’ın kulübesine bakarak onu görebilir miyiz diye düşünmemiz, Firewatch boyunca yanımızdan hiç ayrılmayan, en iyi yol arkadaşımız olan Delilah’ın NPC performansı olarak bize en derin duyguları hissettirmesi, doğanın bize bu kadar huzur vermesi gerçekten Firewatch’a kim ne derse desin gerçekten muazzam ötesiydi. Oyun gerçekten benim için unutulmaz bir hal aldı. Gerçekten Firewatch’ı oynarken içim huzurla doldu resmen. Yapılan eleştirilerden alakasız ve bağımsız bir oyun olmuştu. O eleştirileri okuduktan sonra oynamaktan çekinmiştim fakat şimdiye kadar oynamadığım için gerçekten pişman oldum. Sizde benimle aynı hataya düşmeyin bence.

Hikayesi 5 veya 6 saat civarı sürdü. Kısa bir film tadında olmuş gerçekten. Güzel ve anlamlıydı benim için. Grafikleri pek iyi olmasa bile oyundaki karakterler muazzamdı gerçekten. Böyle bir hikaye ve karakterler her oyunda bulunmaz, ben hala etkisindeyim diyebilirim. Firewatch’ı oynayıp ta karakterlerle gerçek bir samimiyet bir bağ kurmayan olacağını zannetmiyorum.

Oyunda Türkçe dil desteği bulunmadığı için Firewatch Türkçe Yama yükleyip oynamanızı tavsiye ederim. Hikayeyi anlamazsanız oyundan zevk alamazsınız. İngilizceniz yoksa direk indirip oynayın ki hikayeyi anlayın.

Firewatch gerçekten yapılan eleştirilerden alakasız müthiş bir oyundur. Kim ne dersin bence oyun harika ötesiydi. Hikayesi ve en çokta karakterleri zaten beni benden aldı. Aklımdan çıkmayacak nadir oyunlardan birisidir kendisi. Ben tekrardan bitirmeye gidiyorum. Yazarken daha çok canım çekti. Benim tavsiyem üzerine başlayacak herkese iyi oyunlar dilerim.