Ceo

FM 21 Logo Paketi

Ceo
Cevaplar0
Gösterim10543
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Beklenen FM 21 Logo Paketi geldi. Artık fm 2021 oyununu da takımları ile beraber orjinal logoları ile oynayabileceksiniz. Bu mükemmel logo paketi ile Fm 2021 oyununda bütün takımların logolarını güncellen olarak oynayabileceksiniz.

FM 21 oyuncuları çok iyi bilmektedir ki oyun ne kadar güzel olsa bile oyundaki takımların logoları doğru olmadığı için oyun gerçekçiliğini kaybediyor. Ve belli bir süre sonra oyunun akıcılığı duruyor. Ancak bütün logoların gerçek hayatta ki gibi birebir aynı olması oyunun oynanma potansiyelini arttırmaktadır.

Bu logo paketi dünyada  ki en başarılı ve en çok indirilen logo paketidir. Görsel anlamda da gerçeğinden hiç bir farkı olmayan Fm 2021 güncel logo paketi ile oyundan tam anlamıyla zevk almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ve çoğu oyunun gerçekçiliğinden daha gerçek hale getirilmiştir.

Bu logo paketinin boyutu yaklaşık 1.250 GB dir. Logo paketinin sahibi Fotbe Logos dur. Toplamda 23.600 adet kulübün logosu güncellenmiştir. Ayrıca paketin içindeki güncellemeler de Türkiye Sport Toto Süper Lig logo paketi ve yaması da dahildir. Yani Türkiye ligi de ikinci ligi ile beraber güncel şekilde yayınlanmıştır.

Logo paketinin içinde bulunan bir diğer özellik ise sadece logolar değil. Aynı zamanda bütün ülke bayrakları, turnuvalar ve bütün paketler kuruludur. Yani tek seferde bütün kurulum işlemlerinizi yapmış olacaksınız.

 

FM 21 Logo Paketi kurulumu

 • İndirmiş olduğunuz FM 21 Logo Paketi dosyasını arşivin içinden çıkartınız.
 • Bilgisayarınızın “Belgelerim” klasörü içerisinde bulunan “Sports Interactive” klasörünün içine giriniz.
 • Football Manager 2021 klasörünün de içinde bulunan “graphics” ve “logos” klasörüne giriş yaptıktan sonra.
 • Arşivden çıkarttığınız logo dosyasını “logos” klasörünün içine atın.
 • Bu işlemden sonra Fm 21 oyunumuzu açıyoruz ve “Ayarlar” sekmesine giriyoruz.
 • Daha sonrasında “Ara yüz” adlı sekmeye girdikten sonra “Çerezleri sıfırla” butonuna basınız.
 • Son olarak “Bir kere daha temayı yenile” butonuna basarak artık logo paketini %100 kurmuş olursunuz.

FM 2021 Logo Paketi kurulumu Anlatım 2

 • Arşivden çıkarttığınız dosyayı aşağıdaki dosya yolunun içine atınız.
 • Dosya yolu : ” Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2021 \ graphics \ logos \ ” .
 • Oyuna giriş yapın : ” Ara yüz > Çerezleri sıfırla (Butona basın) > Bir kere daha temayı yenile (Butona basın) ” .
 • Kurulum bu kadar kolay. Fm 21 logo paketinin tadını çıkartabilirsiniz.

Fm 21 Logo paketi indir

Fm 2021 logo paketi indirme dosyasına tıklayarak indirebilirsiniz. İçeriğin orjinal sahibi tarafından yayınlanan sayfaya giderek istediğiniz indirme seçeneğini seçebilirsiniz. Oyunun 2021 logo paketini güvenle indirebilirsiniz.

Logoların normal boyutları 225×225 iken icon boyutları ise 25×18 dir. Bu yüzden logo paketinin boyutu yaklaşık 23 bin 600 takımı kapsadığı için 1.25 GB dir. Sitede 2 farklı indirme seçeneği verilmiştir istediğiniz gibi indirebilirsiniz. Ve oyunuz tadını tam anlamıyla çıkartabilirsiniz. İlk kurulumunuz mutlaka Megapack olmalıdır sonrasında isterseniz ek dosyaları indirebilirsiniz. İsteğe bağlıdır.

Logo Paketi Sahibi : JackHammer

Logo paketi İndirme dosyası :

Bu indirme linkini görebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye değilseniz Buradan Kayıt olabilirsiniz.

2021 Logo paketi

Aşağıda gördüğünüz gibi bütün ligler ve içerisinde bulunan logolar güncellenmiştir. Yeni güncellemeler geldiğinde listemize eklenecektir. Aşağıda ki belirtilen ligler ve turnuvalarda ki bütün paketler güncel ve orjinal logoları ile eklenmiştir.

UEFA Uluslar Ligi Logo paketi, FIFA Dünya Kupası Logo paketi, Avrupa Futbol Şampiyonası Kupası, Şampiyonlar Ligi Logo paketi, Avrupa Ligi Logo paketi, Türkiye Süper Ligi Logo paketi, İngiliz Premier Ligi Logo paketi, İngiliz Championship Ligi Logo paketi, İngiliz 1. Lig Logo paketi, İspanyol La Liga Logo paketi, İtalya Serie A Logo paketi ,Almanya Bundesliga Logo paketi ,Fransa Ligue 1 Logo paketi, Fransa Ligue 2 Logo paketi ,Hollanda Eredivisie Logo paketi, Portekiz Primeira Ligi Logo paketi, Brasileiro Serie A Logo paketi, Arjantin Primera Logo paketi, Çin Süper Ligi Logo paketi, Rus Premier Ligi Logo paketi, İsviçre Süper Ligi Logo paketi, İsviçre Challenge Ligi Logo paketi, İsveç Allsvenskan Logo paketi, Belçika Pro Ligi Logo paketi, Danimarka Süperliga Logo paketi, İskoç Premiership Ligi Logo paketi, Avusturya Bundesliga Logo paketi, İrlanda Premiership Logo paketi, İrlanda Championship Logo paketi, Amerikan MLS Logo paketi, Yunanistan Superleague Logo paketi, Meksika Liga MX Logo paketi, Avusturalya A-League Logo paketi, Sırbistan Superliga Logo paketi, Hırvatistan First Football League Logo paketi, Norveç Tippeligaen Logo paketi, Slovak Super Liga Logo paketi, Slovak 2. Liga Logo paketi, Bulgaristan First League Logo paketi, Şili Primera Division Logo paketi
Kolombiya Categoria Primera A Logo paketi, Çek First League Logo paketi, Finlandiya Veikkausliiga Logo paketi.

Fm 2021 oyunu elinde olmayanlar için Fm 2020 logo paketi dosyalarını da indirebilirler.

EnfesSoft.Com