Barış Bayar

FootRock Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim675
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

FootRock Türkçe Yama indirerek oyunu Türkçe dile çevirebilirsiniz. Tamamen Türkçe dil ile oynamak için talimatlara uymanız yeterli olacaktır.

Yama kurulumu

FootRock Türkçe Yama kurulumu için indirdiğiniz FootRock Türkçe Yama uygulamasını açarak FootRock oyununun kurulu olduğu klasörü seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Boyut: 485 KB

FootRock Platformlar: Android, Microsoft Windows

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/8idsfi/FRTRYAMA.rar.html

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 90

 

FootRock

Google’de aratarak oynayabileceğiniz oyun tarzında bir oyun olmuş FootRock. Flash playerle oynanan oyunlardan bahsediyorum. Çok zevkli değil fakat o kadar kötü de değil tabii ki. Sonuç olarak buda bir oyun çeşidi. Biz sevmesek bile seveni illaki vardır. Pek güzel oyun olmasa bile yine de zevkliydi FootRock. Parkur tarzı bölümlerini biraz daha fazla severek oynadım. Engelli koşu parkurlarını özellikle. Ufak çaplı zaman geçirmek isteyenler için birebir oyun olmuş. Ha bu arada oyunda Türkçe dil desteği yok. FootRock Türkçe Yama yükleyerek oyunu türkçeye çevirebilirsiniz. Pek gerekli bir oyun değil ama yine de Türkçe oynamak isterseniz yükleyerek oynayabilirsiniz, buda ufak bir not olsun sizlere.

FootRock sadece zaman geçirmelik ufak çaplı bir oyun olmuş. Aldığınız zaman bu ne böyle demeyin karşınıza çıkacak şeyleri önceden bilerek satın alın. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.