Barış Bayar

FootRock 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim674
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Footrock 2 Türkçe Yama kurulumunu yapmak çok basittir.
İndirdiğiniz Footrock 2 Türkçe Yama dosyasının içinden çıkan Footrock 2 Türkçe Yama kurulum dosyasını açınız ve Footrock 2 oyun klasörünü seçerek kurulumunu yapınız.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1eCOAPU48TT9gsac8i7GkLYHGO985Wfka/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 80

 

Footrock 2 Anlatım

İlk Footrock oyunundan çokta farkı yok. Fakat yeni Footrock 2’de daha çok seçenek olduğu için alınabilir aslında. Bence vakit geçirmek için gayet keyifle oynanacak bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyundan sizlere biraz bahsetmem gerekirse;

Footrock 2’de ki oyun amacı amerikan futbolu. Fakat amerikan futbolundan ziyade bir yandan da parkur yapıyorsunuz. Parkurla karışık bir amerikan futbolu yani. Fakat gerçekten çok zevkli olduğunu söylemeliyim. Ufak çaplı can sıkıntısında veya yapılabilecek bir şey bulunamadığında kesinlikle oynanabilecek bir oyun. Şahsen ben vakit geçirmeye arada giriyorum Footrock 2’ye. Grafikleri çok iyi değil fakat böyle bir oyun için gayet yeterli. Oynanışı da gayet akıcı ve güzel. Fakat Türkçe dil desteği bulunmamakta. İlla Türkçe isteyen arkadaşlara önerim Footrock 2 Türkçe Yama yükleyerek oynamaları. O zaman Türkçe oynayabilir, keyifle vakit geçirebilirler.

Footrock 2’nin kısaca özeti budur arkadaşlar. Zaten baya bir ucuz oyun. Beklentinizi çok yüksek tutmayın. Oyunun amacı içeriği yukarda anlattığım gibi. Sadece vakit geçirmeye 1 – 2 saatlik oynamaya gider. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.