Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Forum Krallığımızın Rütbeleri

Menduh Forum Krallığına Hoşgeldiniz

Bu krallık 7 farklı rütbe sisteminden oluşmaktadır. Ve yakın zamanda bu krallığa katılmayan kimse Menduh.Com yama arşivinden yararlanamayacaktır. En güvenli,  en bilinmeyen yama ve modlar menduh forum arşivi üyeleri ile paylaşılmaktadır. 01/01/2022 tarihine kadar beta aşamada geliştirmekte olduğumuz alt yapı sistemine üyelik ücretsizdir. Zaman dolduğunda üyelik alımları sınırlanacaktır.

 

Rütbe Açıklama
Standart üyelik rütbesi. Yeni üye olan kullanıcılara verilir. Menduh Forum Krallığına katılımından dolayı Bekçi görevini üstlenmiş olur. Bekçiler forumlardaki en yetkisiz kişiler olsa bile Forum Krallığımızdaki özel mod ve yama dosyalarını indirme yetkilerine sahiptirler. Bu dosyalara Menduh Forum Krallığında olmayan hiç kimse ulaşamaz.
İçerik paylaşım sayısı toplamda 10 adeti geçen kullanıcılara verilir. Krallığımızda artık bir üst sınıfa atlayan kullanıcılar artık bu krallığın Haritasına hakimdir. İçerik paylaşacabilecek nitelikteki kullanıcılarımız bu rütbeyi fazlasıyla hakettiler.
İçerik paylaşım sayısı toplamda 25 adeti geçen kullanıcılara verilir. Krallığımıza katkıda bulunan bir kullanıcı bizim için artık savaşçıdır. Savaşçılar krallığına katkıda bulunanlardır. O halde artık dokunulmazlardır. Dışarıdan gelecek söyleme karşı korunur ve hallemediği bütün sorunlar için Krallığın yetkililerinden anında yardım alabilir. Hoşgeldin SAVAŞÇI …
İçerik paylaşım sayısı toplamda 50 adeti geçen kullanıcılara verilir. Bu kadar emeği hiç bir krallık görmezden gelemez. Artık muhafızsın ! Sen uygun görmezsen hiç bir kullanıcı burada barınamaz ! Muhafızlar korur ve kollar. Koruyucu (Banlama) yetkilerin sana güç ve kuvvet verecektir.
İçerik paylaşım sayısı toplamda 150 adeti geçen kullanıcılara verilir. Yetkileri Arttırılır. Bu kadar büyük bir topluluğa bir “baş” gerekir. Sen artık bu krallığın hakimlerindensin. Yetkilerin seninle birlikte yükselsin. Sen muhafızlarına emret korusun sen savaşçılarına emret yazsınlar. Artık Senin kendi ekibin var.
İçerik paylaşım sayısı toplamda 250 adeti geçen kullanıcılara verilir. İsterse başvuru yaparak Moderatör olabilir. Yetkileri Arttırılır ve Menduh Moderatör Whatsapp ekibine dahil olur. Sen baş komutanların liderisin. Krallığı şekillendirip yeni fikirler ile geliştirmemize destek olmalısın. Eğer istediğin paraysa sende kazancımızda %5 hak sahibisin!
Forum editörü yetkilerine sahip olur. Menduh reklam kazanç havuzuna dahil olarak ek gelir paylaşımından yararlanabilir.

Sen bu krallığın 2 Lord’undan birisin. Sadece 2 adet Lord alımı ile sınırlı olan bu krallıkta tüm yetkilere sahipsin. Ekibimizin içindesin. Hatta sen artık ekipsin. Dilediğin Zaman (Ankara’da ofiste) Sarayımızda bizimle beraber çalışabilirsin. Reklam kazançları Lordlar ve İmparatorlar arası %40/%60 oranında paylaştırılır.

Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.