Barış Bayar

Get Even Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1134
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Get Even Türkçe Yama Kurulum

Get even oyunun Türkçe yaması çıktı artık Get even oyununu Türkçe yama olarak oynayabileceksiniz. Get even Türkçe yama içerisinde kurulum notları mevcuttur yamayı indirdikten sonra Türkçe yama kurulum notlarına bakabilirsiniz.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/11sbVz_qnKrAQQ1sleN206qjzhcsx9JSA/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 80

 

Get Even Anlatım

Ben hayatımda böyle korku ve fps oyunu oynamadım. Gerçekten mükemmel bir oyun olmuş Get Even. Grafikleri olsun, atmosferi olsun gerçekten muazzamdı. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Hikayesi gerçekten şahaneydi. Aynı Outlast’a benziyordu. Zaten oyun biraz Outlast’ı andırıyor. Elimizde cep telefonuyla gezerek olayları aynı Outlast’taki gibi kaydediyoruz. Fakat Get Even’in farkı bunda savaşabileceğiniz bir silahınız var. Sadece kaçarak veya saklanarak oynamıyorsunuz. Bu arada oyunda Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. O yüzden Get Even Türkçe Yama yüklemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Gerçekten oyuna farklı bir hava katıyor.

Get Even’i oynadığım süre boyunca pek jump scare yoktu oyunda. Şahsen ben pek karşılaşmadım. Ama o kadar gerilim içerisindesiniz ki sanki her an her yerden bir şey çıkacakmış gibi. Sürekli tetikte geziyorsunuz.

Karakterin silah tutuşu biraz garip gelse de silaha takılan köşeden bakma aparatı gerçekten aşırı iyiydi.

Hikayesi zaten efsaneydi. Çok uzun ve anlamlı hikayesi var. Fakat dediğim gibi hikayeyi anlamak Türkçe dil desteği olmadığı için biraz zor. Şahsen ben anlayamadığım için Get Even’e baştan başlamıştım. Aynı şeyi yaşamamanız için sizlere de önerim Get Even Türkçe Yama yüklemenizdir. Hikayesi çok akıcı ve sürükleyiciydi oynadığım süre boyunca hiç sıkılmadan oynayıp bitirdim.

Get Even kısaca bu kadar arkadaşlar. Outlast’ı andırıyor, fakat daha çok opsiyon olduğu için çok daha zevkli hale gelmiş, ve hikayesi çok daha iyiydi bence. En azından sürekli pil arayıp biriyle karşılaşınca kaçmaktansa bunda bazı zamanlar karşılık veriyorsun ve aksiyon azda olsa yaşıyorsun. Bide gerçekten çok gerilim içeriyor oyun. Sanki her an bir şey olacakmış gibiydi. Gerçekten oyunu bitirene kadar altıma ettim. Neyse gerisini oynayarak siz deneyimleyin. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.