Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Gta 4 Full Save

Gta 4 Full Save
24.10.2020
A+
A-

Gta 4 Full Save dosyamız ile artık gta 4 oyununu bitirilmiş şekilde oynayabileceksiniz. Bu save dosyası Gta 4 oyununda bütün bölümlerin bitirilmiş, bütün görevlerin tek tek yapılmış halidir. Kurulumu yaptıkan sonra oyuna bitirilmiş bir oyun olarak başlayacaksınız. Peki bu Gta 4 Full Save dosyasını yükledikten sonra neler yapabilir diyorsanız eğer, bu save ile oyuna girdiğinizde bütün evlerin ve mülklerin alınmış olduğunu bir çok giysi seçeneğinizin olduğunu ve garajlarınızda arabaların olduğunu göreceksiniz böylelikle oyunda ki bütün sınırlamalarında kalkmış olması oyunda sınırsızca dilediğinizce takılabileceksiniz demektir. Zaten Gta oyunlarınında en çok bağlayan özelliği sınırsız şekilde serbest takılma özelli değil midir?

Ayrıca Gta 4 Full Save dosyasına giriş yaptıktan sonra hiç bir görev yapma ve kilit açma mecburiyetiniz kalmadığı için oyuna Mod İndir kategorimezdeki Gta 4 araba modlarını indirebilir dilediğiniz arabalr ile gezebilirsiniz ya da Gta 4 oyunun daha bir çok farklı özelliği olan gta 4 modlarını deneyerek oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak Gta 4 oyunundaki binlerce modu bu save dosyası sayesinde daha kolay oynayabilirsiniz, gelelim kuruluma.

 

Gta 4 Full Save nasıl kurulur

– İndirdiğiniz save dosyasını ”C:Documents and Settings / Bilgisayar Kullanıcı Adı / Local Settings Application Data Rockstar Games” klasörünün içine attıktan sonra atarak oyuna giriş yapınız ve yüzde yüz kayıtlı olan save oyuna giriniz. Yalnız mutlaka daha önce bir oyuna giriş yapıp save yapmanız gerekiyor sıfırdan bir oyuna kuruyorsanız olmaz hemen girip save yaparak bir kayıtlı oyun oluşturmanız gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz save dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx’i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı save oyuna girebilirsiniz.

Save Dosyası : https://www.dosya.tc/server31/a70efy/gta-4-menduh-com.zip.html

Kaynak : Gta 4
Yama Oranı : 95

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.