Barış Bayar

Gta 4 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1479
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Gta 4 Türkçe Yama dosyamızı kurarak efsane gta 4 oyununu tamamen Türkçe oynayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğimiz %80 oranında çevirme işlemi yapılarak menüler dahil önemli bütün alt yazılar, görevler, isimler Türkçe diline çevrilmiştir.

Gta 4 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz Gta 4 Türkçe Yama arşivinin içinden çıkan Gta 4 Türkçe Yama . exe dosyasını arşivin içinden çıkarttıktan sonra çalıştırınız ve gta 4 oyununun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu yapınız. Kurulum bu kadar basit takıldığınız yer olursa yorum atarak yardım isteyiniz.

Gta 4 Türkçe Yama Boyutu : 13 MB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/11G9cXuUWZvwrfod7M9hxJVvoEkmqnFM8/view?usp=sharing

Kaynak : Gta 4
Yama Oranı : 80

 

Şimdiye kadar çıkan bütün Gta serilerindeki en kendine has atmosfere sahip olan oyunu Gta 4’tür. En anlamlı hikayesi ve kendi içine çekiciliğini de unutmamak gerek tabii ki.

Gta 4

Kendi yılında çıkan oyunlara o kadar büyük bir fark atmıştı ki hala unutmak mümkün bile değil. Bundan 12 sene önce bu tarz bir oyunu biz rüyamızda göremezdik. Bomba gibi düşmüştü piyasaya ve halen de oynanan, sevilen ve tercih edilen oyunlar arasındadır Gta 4.

Gta 4’ün grafiklerine kimsenin laf edebileceğini düşünmüyorum. O kadar güzel ve muazzam ki 12 yıl sonra çıkan oyunların içerisinde hala fark atabileceği bir sürü oyun vardır. Grafik konusunda gerçekten çok çok iyi olduğunu söylemeliyim. Sadece biraz optimizasyon sorunları mevcut oyunda. Onlar için de artık yapılabilecek pek bir şey yok maalesef.

Hikayesi gerçekten çok akıcı ve sürükleyici. Zaten Gta serisinin bütün hikayeleri öyle fakat Gta 4’ün hikayesi, atmosferi, oynanışı ve sürükleyiciliği bambaşka tat vermiş oyuna. Oturunca başından kalkası gelmiyor insanın. Türkçe dil desteği olmadığı için maalesef ilk oynadığım zaman hikayesinden pek bir şey anlamamıştım. Daha sonrasında Gta 4 Türkçe Yama indirip oynayınca ve hikayesini anlayarak oynayınca çok daha fazla keyif aldığımı söylemeliyim. Gerçekten hikayeyi anlayarak oynamak oyuna bambaşka bir lezzet kattı benim için.

Oynanış olarak oyun mekanikleri gayet güzeldi. Diğer Gta serilerindeki o yapıcılık biraz daha yok olmuş ve yerini daha da gerçekçiliği bıraktığını söylemeliyim. Oynarken diğer oyunlarına nazaran bu oyununda aldığım zevki hiçbir oyununda daha önce alamamıştım. Gerçekten efsaneydi.

Daha fazla vakit kaybetmeden hala Gta 4’ü oynamadıysanız bir an önce oyuna başlayın. Emin olun pişman etmez. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.