Ceo

GTA 5 Mercedes E63 S Modu – Otomatik Kurulum

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1341
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

GTA 5 Mercedes E63 S Modu sayesinde Gta 5 oyununda tamamen gerçekci GTA 5 Mercedes E63 aracına sahip olacaksınız. Ayrıca bu modun bir diğer güzel özelliği ise kurulumun otomatik olması. Ayrıca GTA 5 Mercedes E63 S Modunu yüklerken başka araçları değiştirme olmayacaktır.

Oyuna yeni bir GTA 5 Mercedes E63 eklenmiş olacaktır. Aracın özelliklerine geçecek olursak. Menduh Ekibi hiç bir zaman yarım yama ya da mod paylaşmaz. Bu modda tamamen tamamlanmış ve gerçek Mercedes E63 arabası ile bire bir aynıdır.

Mod tarafımızdan test edildi ve oyun içi hiç bir bu ya da hataya rastlanmadı. Bildiğiniz gibi gta 5 offline oynayan oyuncuların çoğu oyuna devam etmek için araba modları indirip kurmaktadır. Ya da farklı oyun modları ile oyundan zevk almaya çalışırlar. Bu ve bunun gibi araç modlarını Oyun forum sayfamızdaki Gta 5 Forum bölümünde bulabilirsiniz. Sınırsız mod depomuzda sizde yerinizi alın.

Şimdi GTA 5 Mercedes E63 S Modunun kurulumuna geçelim.

GTA 5 Mercedes E63 S Modu kurulumu

Öncelikle belirtelim ki bildiğiniz gibi GTA 5 Mercedes E63 S Modu ve bunun gibi modların çalışması için OpenIV programının yüklü olması gerekmektedir. eğer OpenIV uygulaması yüklüyse aşağıdaki adımları uygulayınız.

 

  • Aşağıda vermiş olduğumuz linkten GTA 5 Mercedes E63 S Modunu indirin. İçindeki GTA 5 Mercedes E63 S Modu dosyasını masaüstüne çıkartın.
  • Open IV programını açın ve Gta5’i seçtikten sonra menüden “Tools” kısmına gelip “Package Installer” sekmesine tıklayın ve masaüstüne çıkarttığınız kurulum dosyasını seçin.
  • Sonrasında karşınıza çıkan seçenekten “Install” tuşuna basın ve “Mods Folder” seçeneğini aktif ederek ilerleyin.

Bütün işlemler bu kadar oyuna girip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

GTA 5 Mercedes E63 S Modu indir https://www.mediafire.com/file/pndu1fwphrfeceb/Mercedes+E63S+TF.rar/file

 

 

EnfesSoft.Com