Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Gta 5 Online Sunucuda tek kişi kalma

Bir çok Gta 5 online oyuncusunun istediği Gta 5 Online Public Sunucuda tek kalma sorusuna tam olarak anlatmayı planlıyorum. Aslında Gta 5 Online Sunucuda tek kişi kalma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Bunun için bir program indirmenize ya da mod indirmenize gerek yoktur. Çok basit bir gta 5 online bugu ile bu sorunu çözebilirsiniz. Ben tek tek bütün adımları anlatacağım. Zaten bu işlemi yaparken de tek tek bakarak yapmanıza gerek kalmayacak. Bu konuyu bir sefer okumanız sizin için yeterli olacaktır. Gelin şimdi Gta 5 Online Public Sunucuda tek kişi kalma işlemi nasıl yapılır bakalım.

 

Gta 5 Online Public Sunucuda tek kişi kalma

  • Öncelikle Gta 5 Online açıyoruz ve Public sunucuya bağlanıyoruz.
  • Oyuna girdikten sonra Ctrl + Alt + Delete yaparak görev yöneticisini çalıştırın.
  • Yukarıdaki sekmelerde “Performans” Sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranın alt tarafında bulunan “Kaynak İzleyicisini Aç” yazısına tıklayın.

  • Önünüze gelen ekrandaki “Gta5.exe” seçeneğine sağa tıklayın ve “İşlemi Askıya Al” seçeneğini seçin.

  • Bu işlemden sonra En az 6  En fazla 9 saniye arası bekleyin.
  • Tekrar “Gta5.exe” sağ tıklayarak “İşlemi Sürdür” seçeneğini seçin.

 

Oyuna girin ve oyunda artık kimsenin olmadığını göreceksiniz. Tek başınıza takılabilir ve görevlerinizi yapabilirsiniz.

Eğer olmazsa 1 saniye fazla bekleyerek tekrar deneyiniz.

 

Gta 5 Online Sunucuda tek kişi kalma ne için lazım ?

Gta 5 Online oynayan çoğu oyuncu Public Sunucuda tek kalmayı ister. Çünkü oyunda görev yaparken ya da serbest modda gezerken diğer oyuncular size sataşır ve öldürmeye çalışırlar. Çoğu zaman görev yaparken size musallat olur ve oyundaki görevinizi bitirmeye mani olurlar. Bu durumda oyunda çok sıkıcı bir duruma neden oluyor. Hatta çoğu zaman oyunda soğumanıza neden olduğu için. Gta 5 online bu bugu görmezden geliyor ve isteyen herkesin yapmasına göz yumuyor. Bu işlemi yapmak ban yemenize ya da ceza yemenize neden olmamaktadır.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.