Ceo

Gta 5 Story Role Play Modu

Ceo
Cevaplar0
Gösterim904
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Ve beklenen mod geldi işte karşınızda Gta 5 Story Role Play Modu. Bir çok takipçimiz den özel mesaj almıştım Gta 5 Story Role Play Modu var mı varsa ne zaman gelir gibi. Şimdi sizler için Role playe uygun olan bütün modları birleştirdim. Ayrıca Gta 5 Story Role Play Modunu Otomatik kurulum haline getirdim. Yani 5 saniyede modu kurabileceksiniz. Ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Tabi ki kurulumu anlatmadan önce sizlere modu anlatacağım. Yazdıklarımı dikkatle okursanız modu çok  sevecek ve hemen indireceksiniz. Yoğun talep üzerine bu modu yapma gereksinimi duydum. Eğer çok beğenilirse ikinci paket hali de en kısa zamanda gelecektir.

Story Role Play modu hakkında anlatmaya geçmeden önce kısaca özet geçmek istiyorum. Öncelikle modumuzu kurduk oyunumuza girdik. Sıfırdan başlıyoruz. Görevler bitirilmiş bir şekilde oyuna başlarsanız daha iyi olacaktır.  Hatta yüklediğiniz save dosyasında karakterinizde para var ise bu parayı borsaya yatırabilir ve cüzdanı boşaltabilirsiniz. Sonrasında araba galerisindeki araçların fiyatlarını da ayarladıktan sonra galeriye gidip ilk kazandığınız parayla arabanızı satın alabilirsiniz. Sonrasında ucuz evlerden birini satın alın ve aracınızı galerinize koyun. Modun en güzel yanlarından birisi ise aracınız haritada kaybolmuyor. Nerede bırakırsanız orda kalır. Sadece bir kez galeriye sokup çıkartmanız gerekmektedir. Sonra gidin mağazaya kıyafetinizi satın alın. Arabanızı modifiye ettirin. Binalara girin ve çıkın. Bir kaç iş yapın, para kazanın ve online gerek kalmadan bir mod ile role play hayatınızı yaşayın.

Gta 5 Story Role Play Modu Gta 5 RoleMen Pack

Gta 5 Story Role Play Modu yani diğer adıyla Gta 5 RoleMen Pack aslında bir çok role play tarzı modların birleşmiş halidir. Modu sıfırdan yapmadım ancak bu mod sayesinde oyunda tüm gerçekçiliği yakalayabileceksiniz.

Başlangıç satırında da açıkladığım gibi bu birinci sürümü eğer beğenirseniz ikinci sürümü gelecektir. Ve daha gelişmiş bir şekilde gelecektir. Şimdi modu anlatmaya başlayalım.

Öncelikle Gta 5 Story için yapılmış olan yani offline role play modumuzda neler yapabiliriz onları anlatıyım.

1 – Gta 5 Online da alabildiğiniz bütün ev ve garajları satın alabiliyorsunuz.

 • Ayrıca bu özelliği diğer buglu modlar ile karşılaştırmayın. Ounda hiç hata almadan bu özelliği kullanabileceksiniz.
 • İstediğiniz gibi ev alıp tekrar satabileceksiniz.
 • Online içinde bulunan bütün evler bu modun içinde yüklü şekilde gelecektir.
 • Çektiğim tanıtım videosunda da bunu detaylı göreceksiniz.

2 – Bütün garajları satın alabilecek ve araba saklayabilecek siniz.

 • Bu özelliği kullanarak satın aldığınız evin garajını ya da satın aldığınız garajı kullanabileceksiniz.
 • Sadece kullanmakla kalmayıp garajda araba saklarken garajınızda ki arabayı satabileceksiniz.
 • Hatta garajınızda bulundurduğunuz aracı plakasını değiştirebilir araca isim verirken aynı zamanda bir telefonla yanınıza getirtebilecek siniz.
 • Bu özelliği nasıl kullanacağınızı en kısa zamanda video ile anlatacağım videoyu izleyebilirsiniz.

3 – Araba galerisinden Gta 5 Online de bulunan bütün araçları satın alabileceksiniz.

 • Evet Online görüpte hasret kaldığınız bütün araçları bu mod sayesinde haritadaki galeriye giderek satın alabileceksiniz.
 • Hatta galeriden araç satın alırken para vereceksiniz. Role play olarak oynamak isterseniz para kasmak zorunda da kalacaksınız.
 • Bu modun bir güzel olan diğer yanı ise ayarlar kısmından araç fiyatlarını ayarlayabilecek siniz.
 • Yani fiyatları kendinize göre düzenledikten sonra gerçek bir story mod için roleplay modunda oyuna başlayabilirsiniz.

4 – Oyundaki çoğu binaya girip çıkabileceksiniz.

 • Online oyunda şimdiye kadar girip çıkabildiğiniz bütün binalara ve iş yerlerine artık Story modda da girebileceksiniz.
 • Bu modun güzel yanı ise online oyundayken sadece görev sırasında girebiliyordunuz. Artık her istediğinizde girip çıkabileceksiniz.
 • Bu mod sayesinde de oyununu daha gerçekçi hal almış olacaktır.

Gta 5 Story Role Play Modu kurulum

Açıklamada da dediğim gibi Gta 5 Story Role Play Modunu kolay kurulum haline getirdim. Aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız yeterli olacaktır.

Sitemizden indirmiş olduğunuz Roleplay dosyasının içindeki klasörü bilgisayarın masa üstüne çıkartınız.

Sonrasında klasörün içinde bulunan dosyaları Gta 5 oyunun kurulu olduğu ana dizine atınız. Başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Gta 5 RolePlay Dosyası : https://s5.dosya.tc/server2/lwepsw/Gta5StoreRolePlay-Menduh.rar.html

Tabi ki bilgisayarınızda OpenIV kurulu olması lazım yoksa Gta 5 mod kurmaya izin vermiyor. Şuanda attığım 1 Mayıs 2021 tarihi itibari ile en güncel sürümüdür. Tekrar güncelleme olursa burada belirteceğim.

Herkese iyi oyunlar.

 

 

 

EnfesSoft.Com