Ceo

Gta 6 ne zaman çıkacak Gta6 çıkış tarihi

Ceo
Cevaplar1
Gösterim916
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Gta 6 ne zaman çıkacak soruları 2021 yılında çokça merakını arttırmaya başladı. Bildiğiniz gibi gta 5 2013 yılında ilk önce oyun konsolları ile sonrasında ise pc – bilgisayar platformunda çıkışını yapmasının üzerinden 8 sene geçti ve gta 6 konusunda hala bir net tarih çıkmamıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınlanan oyun içi görüntüler oyunun çıkışının tarihine az bir süre kaldığını göstermekte. Bu durum üzerine yapıtğımız araştırmalar sonucunda. Aldığımız söylentilere göre Gta 6 ne zaman çıkacak sorusuna net olmasa da %90 oranında net bir tarih verebiliriz. Öncelikle gta 6 çıkış tarihi geçtiğimiz seneye kadar 2021 yılının yaz aylarında çıkış yapacağı haberleri yayınlanmıştı. Ancak pandemiden dolayı bu tarih ortalama 1 ya da 2 yıl ertelendi.

Gta6 çıkış tarihi

Gta6 çıkış tarihi ise büyük ihtimal ile 2022 yılının yaz mevsiminde önce oyun konsolların da sonrasında ise pc platformunda çıkacağını bildiğimizi söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi gta her zaman hatasız ve kusursuz oyun dinamikleri eşsiz ve çağın en kaliteli oyun serileri olduğu için bu koltuğu kaptırmamakta ısrarlı. Bu yüzden Gta6 çıkış tarihi de bazı sebeplerden dolayı ertelenebilir. Çünkü Rosckstar Games diğer oyun firmaları gibi hatalarla dolu oyunlar yerine her zaman en iyisini çıkartmakta ısrarlı. Buda oyunun çıkış tarihini biraz ileri atsa da her zaman her yeni seride olduğu gibi beklediğimize deyecek oyunlar ürettiği için senelerce beklemekten bunalmıyor ve sabırla bekliyoruz.

Gta 6 nasıl olacak

Gta 6 bu sefer çok daha büyük bir haritayla gelecek bunu biliyoruz. Bu konuda üzücü haber ise bilgisayar sistem gereksinimleri iyi olmayan kullanıcılar belki gta 6 oynayamayacak. Ancak ne kadar geniş çaplı ve kaliteli bir oyun olursa olsun oyun içi optimizasyonun kaliteli olmasından dolayı fsp sorunları çokta rastlamamaktayız. Yine de oyunu tam kalitesi ile oynamak için iyi bir sisteme ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Oyun çıkışından sonra gta 6 sistem gereksinimlerini de duyuracağız.

Gta 6 ve Gta 5 arasındaki farklar ne olacak

Gta 6 söylediğimiz gibi gta 5 oyunun aksine çok daha büyük 2 şehirde olacak. Büyük ihtimalle de beklenen iki şehir yer alacak.  Oyunun Güney Amerika’da geçeceği ve ve birden fazla şehir olacağı özellikle kesin. Ayrıca çoğu söylentiye ve paylaşılan resimlere göre Vice City’de bu şehirlerin içerisinde kesin olacağı mümkün gözüküyor.

Bunların dışında daha yeni bir tarihi konu olacak olan gta 6 yeni araçlar ile de bizi oldukça büyüleyeceği kesin gözüküyor. Yani daha iyi bir araç sürüş hassasiyeti ve yeni araçlar gta 5 arasındaki bir diğer fark olacak.

Gta 5’ten ayıran en büyük özelliği ise bu sefer oyun içinde bir kadın karakterin olmasıdır. İsteğimize göre kadın karakter canlandırabileceğiz.

Gta 6 ne zaman çıkacak ve Gta6 çıkış tarihi hakkında şuana kadar bildiklerimizi anlattık. Daha yeni bilgiler geldikçe eklemeler yapmaya devam edeceğiz.

Gta 6 Resimler

 

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Oyunda, GTA Vice City de ki haritanın da olacağı söyleniyor. Çıksın Rockstar zengin olmaya bizde araba sürmeye devam edelim…

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol