Furkan Pehlivan

GTA Online Sokaklarında ustalaşmak için 10 temel bilgi

Furkan Pehlivan
Cevaplar0
Gösterim256
Furkan Pehlivan
👑👑
Moderatör
Konular143
Cevaplar0

Dostlar selam. Bugün GTA online’ı ilk kez deneyimleyen oyuncu dostlarımız için 10 temel bilgi vereceğim. Los Santos sokaklarında gezinmek ve kendi suç imparatorluğunuzu kurmak, diğer oyuncuların sürekli tehdidiyle karşılaşınca gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Birçok oyuncunun yılların deneyimine sahip olduğu bir ortamda oyunun çeşitli oyun modlarında yer almak bile zor olabilir. Bu makale, GTA online’daki rekabette avantaj sağlamanıza yardımcı olacaktır. O yüzden sıkı durun.

1. Temel bilgilerle Başlayın

Tek oyunculu GTA5’ten geliyorsanız oyunun nasıl oynayacağını bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ama inanın tamamen bilmiyorsunuz. GTA online’da geçireceğiniz zamana temel bilgileri öğrenerek başladığınızdan emin olun. Çevrimiçi işlevlerin işleyişindeki farklılıkları size tanıtan eğitim görevlerini tamamlayın. Sadece bunu yapmakla kalmıyor, aynı zamanda başlamanız için sizi güzeş miktarda oyun içi para birimiyle de ödüllendiriyorlar. Yani kesinlikle uğraştığınıza değer…

2. Beceri Setinizi Oluşturun 

GTA’nın hem tek oyunculu hem de çevrimiçi sürümleri çeşitli beceriler gerektirir; geçişten, sürüşü ve uçmaya. Tüm bu becerileri en azından yeterli bir seviyeye kadar geliştirmek için mümkün olan en kısa sürede denediğinizden emin olun. Bununla birlikte, çevrimiçi oynarken diğer oyuncularla oldukça fazla zaman geçireceksiniz; böylece onların sürmesine veya uçmasına izin vermeyeceksiniz.

3. Pasif Gelire Yatırım yapın

GTA online, diğer aktiviteleri yaparken ve hatta çevrimdışıyken bile GTA parası yığınlarınızı oluşturmak için size seçenek sunar. Bunlar, size getiri sağlayacak işletmelere ve gece kulüplerine yatırım yapmayı içerir.

4. Bir Mürettebat Oluşturun veya Bir Mürettabata Katılın

Çevrimiçi oyunlar arkadaşlarla oynamak için yapılır. Bir mürettebata oluşturarak veya bir mürettebata katılarak, sizinle birlikte görevlerin, soygunların ve diğer oyun modlarının üstüne gelmeye hazır, benzer düşüncelre sahip bir grup oyuncuyla bağlantı kuracaksınız. Sadece eğlencenizi arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda göz attığınız tüm kozmetik ürünlerine harcayabileceğiniz oyun  içi para kazanma yeteneğinizi de artırıyor.

5. Günlük Hedeflere Dikkat Edin

Birçok çevrimiçi oyun gibi. GTA online da sizi ekstra oyun içi para birimiyle ödüllendiren günlük hedeflere içerir. Bunları düzenli olarak tamamlamak, suç imparatorluğunuzu kurma yolunda ilerlemenizi güçlendirmenize yardımcı olabilir.

6. Soygunlarınızı Dikkatlice Planlayın

GTA Online’ın en eğlenceli ve ödüllendirici parçalarından biri. Ancak popülerliklerinin sizi kandırmasına izin vermeyin, bu işler zordur. Büyük ödüller sunuyorlar, ancak yalnızca onları ele geçirmek için zorlu bir mücadeleden geçmeniz şartıyla. Bu nedenle kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için soygunlara bir planla girdiğinizden emin olun. Başlamak için iyi bir nokta, ekibinizle etkili bir şekilde iletişim kurmak ve birbirinize net roller vermektir.

7. Özel Etkinlikerden Bonuslardan Yararlanın 

Tıpkı günlük hedefler gibi, Rockstar da sık sık belirli etkinliklere katılım karşılığında cazio ödüler sunan süreli etkinlikler ve bonus promosyonları yürütür sadece bu da değil, aynı zamanda en iyi kozmatik ürünleri, araçları diğer kişiselleştirilebilir ürünleri de bu zamanlarda indirimli olarak bulabilirsiniz; Dolayısıyla beklemeye değer olabilir.

8. Araç Özelleştirmesini İhmal Etmeyin,

GTA tamamen araçlarla ilgilidir. Bunu herkes biliyor. Bu nedenle araçlarınızı beğeninize göre seçip özelleştirmek için zaman ve paraya ayırdığınızdan emin olun. Bu kişiselleştirmelerin çoğu kozmetik olsa da zevkinize göre mükemmel şekilde tasarlanmış araçlara dolaşmak gibisi yoktur. Özellikle bir yarışta rekabeti içiyorsanız.

9. Çevrenizde Haberdar Olun

GTA Online’ın dinamik dünyası, tam olarak sizin istediğinizi isteyen diğer oyunculara doludur: nakit para, rezillik ve tüm kozmetikler. O halde GTA online sokaklarına tıpkı gerçek dünyadaki sokaklara davrandığınız gibi davranın: aklın sende olsun. Bununla birlikte onunla eğlendiğinizden emin olun.

10 Deney

Los Santos’ un sandbıx dünyası, GTA Online’daki istiridyenizdir ve emrinizle çok çeşitli araçlar vardır; O yüzden çıldırın. Cidden açık dünyayı dolaşmaya veya etkinliklerle katılmaya yönelik farklı yaklaşmaları deneyinç bu tür denemeler muhtemelen oyundan aldığınız keyfi büyük ölçüde artıracaktır.

Mekaniklerden sonra soygunlara ve oyundaki en eğlenceli şeyleri bulmaya kadarç GTA Online’ da gelişmenin sınırsız yolu vardır; ancak bunlar, oyunda gelişmenin en çok denenmiş ve test edilmiş yollarından on tanesidir. Bu yüzden Los Santos’ta bir suç patronu olarak yolunuzu çizmeye başlamanın zamanı geldiğini düşünüyorum.

Herkese iyi oyunlar…