Barış Bayar

GTA San Andreas Spiderman Modu

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1950
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

GTA San Andreas Spiderman Modu gerçekten GTA San Andreas oyunu için değişik ve bir o kadar eğlenceli bir mod olmuştur. Bu modda aynı spiderman gibi ağ atarak gezebiliyor ve onun dövüştüğü gibi dövüşebiliyorsunuz. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden modu indirdikten sonra kurulum talimatlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında GTA San Andreas Spiderman Modunu keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

GTA San Andreas Spiderman Modu Kurulumu

GTA San Andreas Spiderman Modu.Rar’ın içerisindeki “Spiderman Modu” klasörünün içindeki dosyaları, GTA San Andreas oyununun kurulu olduğu dosyanın içerisine atın ve GTA San Andreas Spiderman Modunun keyfini çıkartın.

Spiderman Modu panelini açmak için “CTRL + 0” tuşuna basmanız yeterlidir, ve panel içerisindeki menüler arasında dolanmak için mousenin topunu çevirerek gezebilirsiniz. Gezdiğiniz menülerde beğendiğiniz kıyafetleri seçmek için klavyeden “boşluk” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Kaynak : jayd00

Mod Puanı : 85

Mod İndirme Linki : https://drive.google.com/file/d/1g-MWgsuK0ahj54pY1mjlQWeDnAmzE5iZ/view?usp=sharing

GTA San Andreas Spiderman Modu

GTA San Andreas oyununu daha keyifli bir hale getirmek için yapılan bu GTA San Andreas Spiderman Modu gerçekten oyunu bambaşka bir hale getirmiş diyebilirim. Sanki GTA değilde Spiderman oyunu oynuyoruz. O kadar keyifli ve içine çekiyor ki insanın oynadıkça oynayası geliyor diyebilirim. Sizlerde bu moddan faydalanmak için yukarıda bulunan linkten modu indirdikten sonra kurulum talimatlarını uygulayın ve GTA San Andreas Spiderman Moduna sahip olun. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve siz değerli oyuncularımıza iyi oyunlar dileriz.

 

GTA San Andreas Spiderman Modu Oyun İçi Görüntüler

Sizler de bu keyifli moda sahip olabilmek için yukarıdaki indirme linkinden indirip GTA San Andreas Spiderman Modu ile GTA San Andreas oyununuzu oynayabilirsiniz.