Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

GTA San Andreas Türkçe Yama

GTA San Andreas Türkçe Yama sizler için hazırlanan, oyunun desteklemediği Türkçe dil yerine yapılan bir Yamadır. Bu yamadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan Türkçe yama kurulumu talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasına yamayı oyununuzda aktif ederek Türkçe dilde keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

GTA San Andreas Türkçe Yama Kurulumu

GTA San Andreas Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki “exe” dosyasını masaüstüne çıkartın. Daha sonra çift tıklayarak açın ve yüklenecek klasörü, oyununuzun dizini olarak belirleyip “kur” tuşuna basın. Daha sonrasında GTA San Andreas Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : GTA Bullet

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası https://s7.dosya.tc/server18/o3c5uw/GTA_San_Andreas_Turkce_Yama.rar.html

GTA San Andreas Türkçe

GTA San Andreas, gerçekten benim için bambaşka bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Çünkü yıllarca bu oyunu oynadım ve gerçekten bu oyunun bana verdiği zevki daha önce hiçbir oyundan almadım. Bu oyun hakkında söylenecek pek bir şey yok çünkü zamanının en en en iyi oyunu olduğunu söylemeliyim. GTA serisini sevenler bu oyunu oynamadıysa kendisini ayıplasın derim ben.

Oynanış olarak zaten diğer GTA oyunlarını oynayanların aşina olacağı gibi klasik diyebilirim. Sadece ufak tefek yenilikler ve değişiklikler getirilmiş. Grafikleri ise ortalama olduğunu söylemeliyim, ama çok tatminkar benim için. Aslında GTA San Andreas oyununun online versiyonu olan MTA beni benden alan tarafıdır. Orada birçok gerçek insanlarla ve farklı modlarda oyun oynamak, ev satın almak, zombi öldürmek, araç sahibi olmak, handling yapıp sokaklarda drift atmak ve bunun gibi sayısız onlarca şey var ki kesinlikle oynamanızı öneririm.

Bu arada GTA San Andreas’ın hikayesini bitirecek arkadaşlar için şunu söylemeliyim ki, maalesef oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ama GTA San Andreas Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Hikayesini oynayacaksanız kesinlikle yükleyin derim. Şahsen ben İngilizceyle uğraşmak istemediğim için yükledim, sizlere de öneririm.

Oyun yaklaşık 90 – 95 görevden oluşuyor ve beni deli eden 3 tane görevi var. Bunları sırasıyla söylemek gerekirse;

1- Low rider görevi. Altınıza verdiği üstü açık ve hidrolik aracı numpad tuşlarıyla aşağıda verilen sıraya göre sağa sola öne arkaya doğru kaldırmak ve istediği gibi hızlı yapmak gerçekten zorlayıcıydı. Şahsen beni bir yarım saat kadar uğraştırdığını söylemeliyim.

2- Big Smoke ile trende vagos çetesi tarafından uğradığımız saldırı. Gerçekten o görevde ömrümden ömür gitti. Arkadaş bu adamlara ne giydirdiniz, ne yedirdiniz, ne içirdiniz de kurşun işlemiyor? Gerçekten en zorlandığım görevlerden birisiydi buda.

3- Drone ile kuryeleri vurma görevi. GTA San Andreas görevlerinin en zorlarından biri diyebilirim. Dronenin kontrolü gerçekten aşırı zorlayıcı olduğu gibi birde yakıt koymuşlar droneye. Hangisine yetişeceğini şaşırıyor insan, ve bu görev bana Vice City’deki helikopterle inşaatı patlatma görevini anımsattı. Gerçekten o görevdeki helikopteri kontrol etmekle San Andreas’daki drone aşağı yukarı aynıydı diyebilirim.

GTA San Andreas Oyun İçi Görüntüler;

Sizlere tek diyebileceğim şey, daha fazla vakit kaybetmeden GTA San Andreas oyununun keyfini çıkartmanız. Hele de bu karantina dönemlerinde zevkle oynayabileceğiniz bir oyun olduğunun garantisini verebilirim. Çoğu arkadaşımız gibi nostalji yapmak için bende tekrardan bir kez daha bitirmek üzere oyuna başlıyorum ve yeniden başlayacak, ilk defa oynayacak arkadaşlara da iyi oyunlar diliyorum.

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.

  1. Kerem Heval dedi ki:

    Sondaki ekran görüntüsü bu Türkçe yamaya ait değil.

    1. Enes Gül dedi ki:

      Türkçe yama olduğunu temsilen atıldı resim ancak bu yamadaki yazılarda içeriklerde birebir aynıdır