Barış Bayar

GTA Vice City Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim2403
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

GTA Vice City Türkçe Yama yükleyerek oyununuzu Türkçe dile çevirebilir, ve oyununuzu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmektir. Türkçe yamanın amacı siz değerli oyunculara, bazı oyunlarda bulunmayan Türkçe dil desteğinin yerine kendi çevirmeleriyle hazırlanan Türkçe dil paketidir. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

GTA Vice City Türkçe Yama Kurulumu

1- İndirdiğiniz rar dosyasının içerisindeki “TEXT” klasörünü, GTA Vice City oyununun kurulu olduğu dizinin içerisine atın.

2- “fonts.txd” dosyasını GTA Vice City oyununun kurulu olduğu dizinin içerisindeki “Models” klasörüne atın.

3- Oyun içerisinden ayarlara girip “Options/Language Setup/Turkish” yaparak oyununuzu Türkçe dile çevirebilir ve GTA Vice City Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

NOT: Kurulumun anlatımı Rar dosyasının içinde mevcut. Bu yazıyı anlamaz iseniz ona da göz atabilirsiniz, ve yama ile ilgili bazı hataların oluşması durumunda da “Oku Beni.txt” dosyasını açarak düzeltebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

Kaynak : Sam Edison

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası https://drive.google.com/file/d/1CzC2YCtc9r6CWw0_ptY9-Fi0k-ldPFNk/view?usp=sharing

 

GTA Vice City Türkçe

GTA Vice City, gerçekten çok enteresan bir oyun. Çünkü yıllar sonra bile tekrar girip oynasanız, hiç bilmediğiniz farklı şeyleri keşfetme imkanı sunuyor sizlere. Her oyuna tekrar başladığımda, yeni şeyler keşfediyorum. Gerçekten bu konuda kimse eline su dökemez Rockstar’ın. Zaten oyun hakkında çoğu şeyi biliyorsunuzdur, bu yüzden size biraz oyundan bahsedip, pek bilinmeyenleri anlatacağım. Gelelim oyuna;

GTA Vice City serinin 6. oyunu olup, 27 Ekim 2002 tarihinde yayımlanmıştır. Grafikleri, oynanışı ve hikayesi her zamanki gibi Rockstar’a yakışır bir şekilde yapıldığını söylemeliyim. Zaten 2002 yılında yayımlanan bir oyuna göre olabileceğinin en iyisi olduğunu söylemeliyim. O zamanlarda bu tarz bir oyun velinimetti yani.

Oyunun en büyük eksiği bence Türkçe dil desteğinin bulunmaması. O zamanlarda küçükken oynadığımız için İngilizceden biz ne anlarız arkadaş? Oynamak için oynuyorduk. Daha sonrasında GTA Vice City Türkçe Yama yükleyip bitirmiştim. Asıl oyunun zevkini işte o zaman almıştım. Gerçekten harikaydı. Tabii daha sonrasında kaç kez bitirdiğimi hatırlamıyorum ama o ilk Türkçe Yama ile bitirdiğim zamanki zevki halen alamadım. Neyse şimdide biraz oyunda bilinmeyenlere değinelim;

Motorcuların mekanından düz yolu takip edip 2. sola girdiğinizde karşınıza çubuklar çıkıyor ve bu çubukları arabayla ezdiğiniz zaman para dökülüyor.

Saat 20.00 – 00.00 arasında oyun içerisinde stadyum yarışları oluyor. Yarışın türünü siz seçemiyorsunuz, kafasına göre veriyor. Bazen checkpointli yarış, bazen de düz araba yarışı geliyor.

Oyunda herhangi bir dükkanda silahınızı kasiyere doğrulatarak dükkan soyabilirsiniz.

GTA Vice City Oyun İçi Görüntüler;

GTA Vice City oyununun yeri bende çok ayrıdır. Çoğumuzun çocukluğunu şenlendiren, güzelleştiren, akıllarda iz bırakan GTA serisinin oyunlarındandır. Küçükken, şu zamandaki kadar oyun bulunmadığı için ve zamanın neredeyse en iyi oyunlarından birisi olduğu için çoğumuzun aklına kazınan bir oyundur. Bu kadar yazı yazınca tekrardan bitiresim geldi. Neyse ben gidip tekrardan indireyim. Sizlere de iyi oyunlar dilerim.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol