Barış Bayar

Hitman 3 Hileleri

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2695
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Evet arkadaşlar bugün sizler için hazırladığımız Hitman 3 oyununda kullanabileceğiniz Hileleri paylaşacağız. Bu kodlar tamamen oyun içerisinden yapıldığı için herhangi bir risk barındırmıyor. Gönül rahatlığıyla Hitman 3 Hilelerini kullanabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Hitman 3 Hileleri

İlk önce yapmanız gereken şey, Hitman 3 oyununuzun kurulu olduğu dizinin içerisindeki “hitmancontracts.ini” dosyasını “Not Defteri” ile açmanız gerekiyor. Açtıktan sonra not defterinin içinde en aşağıya inin ve aşağıda verdiğim kodları en sona yapıştırın;

EnableConsole 1

EnableCheats 1

Daha sonra oyununuza girin ve oyun içerisinde klavyenizde esc tuşunun altında bulunan “é” tuşuna basarak konsolu açın. Daha sonrasında aşağıda vereceğim Hitman 3 Hileleri kodlarını konsolunuza yapıştırarak dilediğiniz hileyi kullanabilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.

 

Hitman 3 Hileleri Kodları

  • god 1 – Bu komutu konsolunuza yazdığınız zaman ölümsüz olmanızı sağlar.
  • invisible – Bu komutu yazdığınız zaman ise artık görünmez olursunuz.
  • giveall – Bu komut ise size oyunda bulunan tüm silahları ve eşyaları verir.
  • give some – Bu komut size bir kaç adet silah ve cephane verir.
  • end level – Bu komut bulunduğunuz leveli geçmenizi sağlar.
  • infammo – Bu komut sizlere sınırsız cephane sağlar.
  • give – Bu komut ismini yazdığınız nesneyi yaratmanızı sağlar.

NOT: Arkadaşlar oyun içerisinde “Shift + Esc” tuşuna aynı anda basarak cheats menüsünü açabilir ve hile seçeneklerini buradan da ayarlayabilirsiniz.

 

Evet arkadaşlar Hitman 3 oyunundaki hileler yalnızca bu kadardı. Oyun pek açık dünya oyunu olmadığı için ne yazık ki sadece bu hileler mevcut. Yukarıdaki rehbere göre oyununuzda hilenizi aktif edebilir ve keyifli bir şekilde oyununuzu hilenizle birlikte oynayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.