Barış Bayar

Hollow Knight Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim6472
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Hollow Knight Türkçe Yama dosyasının kurulumunu yaprak Hollow Knight oyununu Türkçe dile çevirebilir ve rahatlıkla oynayabilirsiniz. Neredeyse tamamı Türkçe dile çevrildiği için piyasada ki en sağlam yamalardan birisidir güvenle kurulumunu yapmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

 

 Hollow Knight Türkçe Yama Kurulum

–  Hollow Knight Türkçe Yama dosyasını indirin, Hollow Knight Türkçe Yama dosyasının içinden çıkan dil dosyasını kopyalayın ve Hollow Knight oyununun ana klasörünü açın hollow_knight_Data adlı klasörün içine yapıştırın ve değişimi onaylayın. Hollow Knight Türkçe Yama kurulumu bu kadar kolaydır.

 

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1q4Nwg55vAiPxfr5gZBcw-IUydMV-cnKR/view?usp=sharing

Hollow Knight Türkçe Yama boyutu : 3 MB
Kaynak : Hollow Knight
Yama Oranı : 95

 

Hollow Knight

Oyun bir steam oyunudur 2d bir oyun olması basit yapıya sahip her bilgisayardan oynanabilir olması ayrıca oyunun müzikleri ve içindeki karakterlerin yapısı sizi dinlendiriyor ve eski tarz aksiyon türü oyun oynamanızı sağlıyor. Keyifli bir oyun doğru ancak bazen zorluk seviyesi sizi çıldırtacak kıvama gelmektedir. Oyunu oynarken her bölgeye ait farklı böcekler karşımıza çıkıyor yani her bölgeye ait ayrı tanımlanmış npcler var oyun övgüyü hak etse bile çoğu kişinin tarzı olmayan bir oyun.