Ceo

Kingdom Come Deliverance hile kodları

Ceo
Cevaplar0
Gösterim16353
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Kingdom Come Deliverance hile kodları ile Kingdom Come Deliverance oyununda hileleri yaparak oyunda zorlandığınız bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz.

Öncelikle Mount Blade benzeri oyun olarak bilinen Kingdom Come Deliverance aslında pekte benzer yanı yok. Yani benim deyimimle Mount Blade tarzı olduğu için değilde vakit geçirmek için oyunu satın almanızı öneririm. Yoksa oyunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Benim deneme amaçlı aldığım zaman oyun 89 TL’ydi. Fiyatlar sürekli güncelleniyor. Benim görüşüm daha da fazlası verilmez yinede sizin bileceğiniz iştir.

 

Kingdom Come Deliverance hile kodları

wh_pl_showfirecursor 1 : Nişangah ekler. Yay için gereklidir.

cl_showHUD 0 : Hudları ortadan kaldırır. Sonra 1 yazarak aktif edebilirsiniz.

r_MotionBlur 0 : Hareket ederken bulanıklığı ortadan kaldırır. 0 ı 1 yaparak aktif edebilirsiniz.

e_TimeOfDay : O anki saati görürsünüz.

p_gravity_z X : X yazan kısma dilediğiniz numarayı girerek çok daha fazla yükseğe zıplaya bilirsiniz. Yer çekimini ayarlar. Varsayılan yer çekimi değerimiz  -13’tür.

wh_cheat_money X : Para ekler. x yazan yere miktar giriniz.

 

Kingdom Come Deliverance hileleri

Şimdi Kingdom Come Deliverance hile kodlarına gelecek olursak. Özellikle yay kullanan okçular için oyunun en zor hile gerektiren özelliği nişangah olmamasıdır. Nişangah olmamasından dolayı yay kullanımı çok zordur. Bu yüzden özellikle hile kodlarını kullanırken ilk kullanmanız gereken hile kodu nişangah hile kodu olsun.

Diğer önerdiğim hile kodu ise ekranı kaplayan hud’ları gizlemek için bir kod olacaktır. Daha sonra tekrar aktif edebilirsiniz. Oyunun bu konuda ki yetersizliği bu hileyi kullanmaya teşvik ediyor.

Bir sonraki hile kodu olan Motionblur kodu ile hareket halindeyken zorluk olsun diye mi koydular artık bilmiyorum. Hareket halindeki bulanıklıkları ortadan kaldırma kodu. Bu kodu tekrar kaldırabilirsiniz ancak kaldıracağınızı düşünmüyorum. Sanki araba yarışımı yapıyoruz koşarken etraf bulanıyor.

Diğer kod ise kullanmanız tavsiye etmem yer çekimini kaldırma kodu. Oyunun gerçekçiliği çok yok olmayan gerçekçiliği de yok ediyor.

En çok kullanacağınız Kingdom Come Deliverance hile kodu ise büyük ihtimalle para hilesi olacaktır. Bol bol kullanabilirsiniz.

Diğer strateji oyunlarımızdan olan Eu4 oyunu için Eu 4 hileleri konumuza göz atabilirsiniz. En sevilen ve en çok aranan oyun için bütün hile kodlarını yayınladık.

EnfesSoft.Com