Barış Bayar

Little Nightmares Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2684
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bugün sizler için hazırlanan Little Nightmares oyununun Türkçe Yamasını paylaşacağız. Bu Türkçe Yamaya sahip olabilmeniz için, aşağıda bulunan linkten yamanızı indirdikten sonra kurulum talimatlarını okuyarak Türkçe Yamanızı kurabilir ve Little Nightmares Türkçe Yama ile keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Türkçe Yamanın amacı her zaman için Türkçe dil desteğinin bulunmadığı oyunlardaki eksikliği gidermektir. Sizler de oyunlarınızı Türkçe oynamayı seviyorsanız, indirmeyi unutmayınız. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Little Nightmares Türkçe Yama Kurulumu

1- İndirdiğiniz “Rar” dosyasının içerisinde bulunan “UE4 Unpacker.exe” yi çalıştırın.

2- Daha sonrasında Little Nightmares oyununun kurulu olduğu dizinin içerisinde yer alan “PAKS” klasörünün içerisindeki “windows.noeditor.pak” dosyasını seçin ve “Unpack” butonuna tıklayın, işlem bittikten sonra pak dosyasını silin.

3- Son işlem olarakta Little Nightmares oyununun kurulu olduğu dizinin içerisindeki “Atlas” klasörünü indirdiğiniz “Rar” dosyasının içindeki “Atlas” klasörüyle değiştirin ve kurulumu tamamlayın.

4- Daha sonrasında Little Nightmares Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kaynak : TR Game Studio

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1m004_Ii-bsg9-8nAUp3vyFeVUJKYECFC/view?usp=sharing

 

Little Nightmares Türkçe

Oynarken en keyif alarak oynadığım oyunlardan birisidir kesinlikle. Baştan uyarayım, oyun hikayesi ve geneli ile detaylı bir bilgi sunacağım. Oyunu oynayıp oynamak istemediğinize karar verebilirsiniz, fakat biraz da spoiler içerecektir haberiniz olsun. Fakat buraya kadar okuduysanız, kesinlikle fiyatını hak eden bir başyapıt diyebilirim. Spoiler yemeden alayım diyorsanız kesinlikle düşünmeyin, geçelim anlatmaya.

9 yaşında “Six” adında bir karakteri canlandırıyoruz. Karakterin cinsiyeti bilinmiyor, fakat Tarsier Studios’dan bir yetkili, Six karakterinin cinsiyetinin belirsiz olduğunu söylemiş. Ve aynı zamanda Six, The Lady’nin kızı olduğuna dair iddialar atılıyor. Oyunun finalinde Six’i öldürememesinin sebebi de bu olarak söyleniyor. Six, The Lady’nin bölgesine girdiği zaman, duvarda bulunan bir resim geliyor. Gelen resimde 5 kişi göreceksiniz ve ortalarında The Lady’de var. Six’in anlamını burda anlayacaksınız.

Six açlık krizine girip yemek yerken ekrana dikkatli bir şekilde bakarsanız, görünmeyen karanlık bir silüetin size baktığını görebilirsiniz. Denilene göre buda The Maw’ı mesken tutan ve kişilerin ruhlarıyla beslenen bir canavar olduğu iddiası var. Six’e kafesin arkasından ekmek atan kişinin, Secrets Of The Maw’da bulunan Runaway Kid olmadığı yapımcılar tarafından kabul edilmiş. Six o atılan ekmeği yerken Runaway Kid, The Maw’ın en derinlerinden kaçmaya çalışıyormuş.

Bu kadar kapsamlı ve efsane bir oyunda canımı tek sıkan şey, Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Oyunun her şeyi kusursuzken, bu pürüzün bulunması gerçekten can sıkıcı olmuş. Benim gibi Türkçe dil takıntısı olan birisiyseniz kesinlikle Little Nightmares Türkçe Yama indirmeyi unutmayın. Gerçekten oyununuzu çok daha keyifli bir hale getirecektir emin olabilirsiniz.

Little Nightmares Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

Aslında daha anlatılacak onlarca şey var, fakat biraz da girip kendinizin deneyimlemesi daha doğru olur. Bu kısma kadar okuyup etkilendiyseniz, kesinlikle bu oyuna başlamayı unutmayın. Hayatım boyunca oynadığım en keyifli oyunlardan birisiydi. Diğer oyunu çıktığı zamanda bitirip, fikirlerimi, düşüncelerimi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Benim gibi oyunları Türkçe dil oynamayı seviyorsanız, kesinlikle Little Nightmares Türkçe Yama kurmayı unutmayın. Şimdiden başlayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim.