Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Lifeless Planet Premier Edition Türkçe

Lifeless Planet Premier Edition Türkçe
24.10.2020
A+
A-

Lifeless Planet Premier Edition Türkçe Yama Kurulum

Lifeless Planet Premier Edition Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe doyasını masaütüne atıp çift tıklayarak açın. Açılan sayfada oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip yükleyerek Lifeless Planet Premier Edition Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Lifeless Planet Premier Edition

Yeni bitirdiğim ve çok beğendiğim bir oyun. Lifeless hikayesini kısaca anlatayım. Hikayede dünya dışı yaşamın kesin olduğu bir gezegende üç kişilik ekibin lideriyiz. İniş esnasında oluşan bir arızadan “olaya bak ” dolayı ekibin geri kalanıyla farklı yerlere düşüyoruz. İndiğimiz esnada karşılaştığımız sorunlar sadece bu kadar değil. Lifeless  de Gezegen beklediğimizden  daha fazla kurak ve yaşam için uygun olmayan bir yapıya sahip. Kısaca Lifeless bizi tamamen yalnız bırakıyor ve üzerinde yaşanmayacak bir gezegende bırakıyor. Konusu güzel ama uygulamada bazı sorunlar var diyebilirim.

Öncelikle oyundaki gizemler yeterli değil. Misal o rus kolonisine gittiğimizde “bunlar buraya nasıl bu kadar sistem yapmış?” diye düşünüyorsun ve hemen bir ses kaydında o da gizli bir yerde değil Sibirya’da bir anda geçit oluştu bizde atladık geldik diyen bir abimiz çıkıyor ortaya. Bu mevzu diğer gizemler içinde geçerli. Keşke bu gizemler daha uzun olsa ve bazılarına biraz açıklama getirselerdi.

Oyunun zıplama ve hızlanma mekanikleri biraz kötü geldi. Alışmak bir yana alıştıktan sonrada zor geliyor.

Oyunun sonu hem iyi hem de kötü diyebilirim. Hoşuma gitti çünkü oyuncuya istediği gibi sonlar kurgulama imkanı veriyor. Hoşuma gitmedi çünkü bunu yaparken bize alternatif sonlar kurgulama adına yeterli bilgiyi ve malzemeyi vermiyor bu yüzden biraz saçma olmuş.

Oyun fiyatı, oynanışı ve hikayesiyle olsun kâfi bir oyun olmuş. Bu oyuna bir puan vermem gerekirse tam 8/10’luk değerde bi oyun olmuş.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Ncn_LLcrmMhY7aX9Los88kZuQ0gYyoY2/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 70

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.