Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Lucius Türkçe Yama

Lucius Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Lucius Türkçe Yama Kurulum:

DİKKAT: TALİMATLARI SIRASI İLE YAPMANIZ GEREKİYOR

-Lucius Türkçe Yama.rar’ın içinden subtitles_en.xml adlı dosyayı oyunun kurulu olduğu klasörün içindeki localization dosyasının içine kopyalayın.

-Texmod programını açın ve klasör simgesine tıklayıp oyunun exe sini gösterin.

-Package mod yazan yerdeki küçük klasör resmine tıklayın. ve indirilen fmt.tpf dosyasını gösterin.

-Sol taraftaki FMT yazısını bir kez tıklayıp seçin. Sağ tarafta created by SilentPower yazısını gördüyseniz işlem tamamdır.

 

Lucius

Lucius gerçekten güzel bir oyun olmuş fakat senaryosu çık kısaydı onu baştan belirteyim. Toplasan 8 – 10 saat arası bir sürede bitirdim oyunu. Bulmaca tarz oyunlar sevenler ve oynayanlar pek zorlanmadan hızlıca Lucius’u bitirebilirler.

Şimdi biraz da oyundan bahsedelim. (birazcık spoiler içerebilir.)

Oyunun grafiklerine değinecek olursam pek iç açıcı değil orta halli diyebiliriz. O seneye göre çokta iyi grafikler kullanılmamış onu söyleyebilirim. Çok fazla grafik hatası bulunuyor oyunda nesneler birbirlerinin içinden geçiyor, kapının içinden geçen karakterler ve nesneler vb. biraz fazla sıkıntı olmuş. Bir de yapay zeka gerçekten rezalet olmuş. Ama oyunun hikayesi olsun akıcılığı olsun felan gayet güzel olmuş yani oynanmaya değer bence. Ha bide hikayeyi tam olarak anlamak istiyorsanız Lucius Türkçe Yama indirmenizi öneririm.

Oyunun grafikleri biraz sıkıntılı olsa da yapay zekası sıkıntılı olsa da fiyatına göre gayet iyi bir oyun olmuş. Al oyna indir sil. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Z4zM97AwrDdpSgC8NqnYD4zoa45vNFZc/view?usp=sharing

Kaynak : forum.donanimhaber.com
Yama Oranı : 70

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.