Ceo

Mafia 2 Araç içi kamera modu

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1609
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Mafia 2 Araç içi kamera modu sayesinde mafia 2 oyununda araç içi kamera ile oynayabileceksiniz. Sanki Gta5 deki gibi anında içerden gözüken kamera ile gerçekci araç içi kamera gerçekcilik modunu tadacaksınız. Özelliklede mafia 2 gibi gerçekci ve grafikler yılına göre mükemmel olan bu oyunda olması gereken ilk modlardan birisidir.

Ayrıca araç içi kamera modu direksiyon ile dönen kafa kamera açısı gibi birçok ek özelliğide yanında getirdi bu modu mafia 2 oyununda ki bütün arabalarda kullanabilirsiniz gerçektende oynamaya değer bir mod olmuş hemde diğer konumuz olan Mafia 2 Serbest gezinti modu ile birleştirdiğinizde oyuna tam bir gta havası katacaksınız. Diğer modumuz olan serbest gezinti modundada bildiğiniz gibi garajlarınız bütün arabalar ile dolu ve bütün şehirde ki yerleşim yerlerine hakim olarak başlıyorsunuz. Bu modun yanına bir de serbest gezintimizi soğuk bir kış gününde gerçekci araba sürme modu olan mafia 2 araç içi kamera modu ile renklendirebilirsiniz.

 

Mafia 2 Araç içi kamera modu nasıl kurulur

– Size verdiğimiz linklteki zip dosyasını indirerek  indirdiğiniz arşivin içinden çıkan ” tables.sds ” dosyasını mafia 2 oyunun kurulu olduğu dizine atınız. Siz bu işlemleri yaparken oyunumuzun kapalı olması gerekir oyun açıkken yaparsanız modumuz aktif olmaz.

 

Mafia 2 oyununun kurulu olduğu klasör nerede

–  C:Program Files (x86)Mafia IIpcsds ables

 

Mafia 2 Modu nasıl aktif ederim

– Oyuna girdikten sonra her hangi bir araca binin ve “C” tuşuna basarak araç içi kamera moduna geçiş yapın.

Mod Dosyası : https://drive.google.com/file/d/100PcckotY4ymbAaZ0lMg8Z9bPgTGqm0k/view?usp=sharing

Kaynak : Mafia 2
Yama Oranı : 100

EnfesSoft.Com