Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Mafia 2 Full Save

Mafia 2 Full Save
24.10.2020
A+
A-

Mafia 2 Full Save dosyası ile mafia 2 oyununu bitirilmiş halde oynayabileceksiniz. Oyunu sizin yerinize bitirdik ve istediğiniz her hangi bölümden başlamasına olanak sağladık.

 

 Mafia 2 Save dosyası ne işe yarar

– Mafia 2 save dosyası sayesinde mafia 2 oyununa girdiğinizde bütün bölümler bitirilmiş ve kayıt edilmiş şekilde başyalacağı için oyunda takıldınız bölüm olmadan istediğiniz bölümden başlayacak ve oynayabileceksiniz.

 

 Mafia 2 Save dosyası nasıl kurulur

Win 7 işletim sistemi kullananlar save dosyasını yüklemek için, ” C:Userskullanıcı-adıAppDataLocal2K Games ” yolunu takip ederek içine verdiğimiz save dosyasını yapıştırarak kurulumu tamamlayabilirler.

Xp işletim sistemi kullananlar ise save dosyasını yüklemek için, “ C:Documents and SettingskullanıcıadınızLocal SettingsApplicationData2K GamesMafia II ” yolunu takip ederek içine verdiğimiz save dosyasını yapıştırarak kurulumu gerçekleştirebilirler.

– Save dosyasını gerekli klasörün içine attıktan sonra oyuna girerek kayıtlı bölümden oyuna başlayabilirler.

 

Save Dosyası : https://www.dosya.tc/server31/ynpfid/mafia-2-menduh-com.rar.html

Kaynak : Mafia 2
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.