Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Mafia 2 Full Save

Mafia 2 Full Save
24.10.2020
A+
A-

Mafia 2 Full Save dosyası ile mafia 2 oyununu bitirilmiş halde oynayabileceksiniz. Oyunu sizin yerinize bitirdik ve istediğiniz her hangi bölümden başlamasına olanak sağladık.

 

 Mafia 2 Save dosyası ne işe yarar

– Mafia 2 save dosyası sayesinde mafia 2 oyununa girdiğinizde bütün bölümler bitirilmiş ve kayıt edilmiş şekilde başyalacağı için oyunda takıldınız bölüm olmadan istediğiniz bölümden başlayacak ve oynayabileceksiniz.

 

 Mafia 2 Save dosyası nasıl kurulur

Win 7 işletim sistemi kullananlar save dosyasını yüklemek için, ” C:Userskullanıcı-adıAppDataLocal2K Games ” yolunu takip ederek içine verdiğimiz save dosyasını yapıştırarak kurulumu tamamlayabilirler.

Xp işletim sistemi kullananlar ise save dosyasını yüklemek için, “ C:Documents and SettingskullanıcıadınızLocal SettingsApplicationData2K GamesMafia II ” yolunu takip ederek içine verdiğimiz save dosyasını yapıştırarak kurulumu gerçekleştirebilirler.

– Save dosyasını gerekli klasörün içine attıktan sonra oyuna girerek kayıtlı bölümden oyuna başlayabilirler.

 

Save Dosyası : https://www.dosya.tc/server31/ynpfid/mafia-2-menduh-com.rar.html

Kaynak : Mafia 2
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.