Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Mafia 3 Türkçe Yama

Mafia 3 Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Mafia 3 Türkçe Yama dosyamızı kurarak mafia 3 oyununu Türkçe dil halinde oynayabilirsiniz. Mafia 3 Türkçe Yama, Mafia 3 isimli mafya oyunu temalı aksiyon oyunu ve ek paketleri için Mafia 3 Türkçe Yama dil dosyalarını içerir. Mafia serisinin 3. oyunu olan mafia 3 1968 yılında geçmektedir  ve Lincoln Clay isimli bir karakterin hikayesini konu almaktadır. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, senaryo, görevler, altyazılar tamamen 100%’e yakın oranda Türkçe’ye çevrilmiştir.

Çevrilmesi mümkün olmayan birkaç ufak kısım çevrilmemiştir. Oyunun Steam platformuyla, Season Pass ile ve Definitive Edition uyumludur. Definitive Edition’da yeni eklenen birkaç satırın çevirisi henüz yapılmamıştır ve oynayışı etkilemeyen ufak hatalarla karşılaşılabilir. Çeviri argo, küfür içermektedir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Mafia 3 Türkçe yama Çeviri Technogame tarafından yapılmıştır. Oyunun en akıcı yeri senaryolarıdır ve Senaryolardan keyf almak isterseniz eğer oyunu kesinlikle Türkçe yama haliyle oynamanızı öneririm.

 

Mafia 3 Türkçe Yama Kurulumu

Mafia 3 oyunun Kurulu olduğu dizin : C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonMafia III

Yamanın tüm dil dosyaları indireceğiniz ZIP dosyasının içindedir. Kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Mafia 3 Türkçe Yama rar dosyasını indirin.
  2. Mafia 3 ün kurulu olduğu ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Mafia 3” klasörünün içindeki tüm dosyaları oyunun ana dizinine atın.
  3. Mafia 3 Türkçe Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın yoksa yamayı göremezsiniz.

Mafia 3 Türkçe Yama boyutu

2 MB

Mafia 3 Dlc dosyaları

  • Faster, Baby! DLC
  • Stones Unturned DLC
  • Sign of the Times DLC

 

Türkçe Yama İndirme Dosyası : https://www.menduh.com/i/download.php?file=5f652121be848c065219dfc94ce69f77

Kaynak : Technogame
Yama Oranı : 90

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.