Ceo

Mafia Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim780
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Mafia Türkçe Yama Kurulum

– Mafia Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları Mafia’nın kurulu olduğu klasörün içine atarak Mafia Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Mafia Hakkında Oyuncuların Yorumu

Mafia Oyunların en babası, en kralı, senesine göre en en en iyi oyunudur. Senaryosu diğer oyunlardan kat kat fazlasıyla iyi ve oyun tarihindeki en içten hissettiren aksiyon sahnelerini bünyesinde taşır. Özellikle o kilisedeki çatışma sahnesi unutulmaz akıla kazınan bir efsanedir benim için.

Sadece senaryosu ve karakterleriyle sınırlı değil bu muazzamlık, Mafia teknik açıdan da muazzamdır. Aynı senelerde gta serisinin fan kitlesi yüzünden gta yüceltilirken Mafia arada kaynayan oyun olmuştur. Ama bence zamanından çok çok öte bir oyundur. Hatta kendinden sonra çıkan çoğu oyuna da grafikleri, sahneleri ve aksiyonlarıyla fark attığını söyleyebilirim. Gerçekten hiç yaşlanmayan, eskimeyen ve akıllardan çıkmayan bir oyun yapmışlar.

Uzun lafın kısası oyunu öv öv sabaha kadar bitiremem. Kesinlikle daha geç kalmadan bu oyunu oynamanızı öneririm. Özellikle Mafia Türkçe Yama ile birlikte oynarsanız gerçekten sahnelerden ve diyaloglardan daha fazla keyif alacağınızı unutmayın. Şimdiden başlayan bütün arkadaşlarıma iyi oyunlar dilerim.

Bu arada bu oyuna puanım 10/10 dur net.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Gc3V4pkICPzs34ZSApGEqYyhAKgVKfdp/view?usp=sharing

Kaynak : gameportaltr
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com